Create password ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Версия от 12:52, 2 октября 2017; Syanushevych (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Як створити безпечний пароль

Пароль – це унікальний ключ від вашої поштової скриньки. Будь ласка, поставтеся серйозно до створення пароля від вашої скриньки, адже це головна гарантія збереження безпеки вмісту вашої пошти. Ми рекомендуємо дотримуватися таких правил зі створення безпечного пароля і час від часу змінювати його заради вашої безпеки.

ПРАВИЛА ЗІ СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ПАРОЛЯ

1. Пароль можна вводити будь-якою мовою. Якщо ви почнете вводити пароль кирилицею, ви побачите повідомлення про те, що пароль містить символи кирилиці. Це підказка на випадок, якщо ви забули змінити мовну розкладку клавіатури. Аналогічна підказка з'явиться, якщо ваш пароль міститиме великі літери:

Rule ua 5.png Rule ua 6.png

2. Довжина пароля повинна бути щонайменше 8 символів.
3. Пароль, побудований на повторенні одного і того ж символу, не допускається (наприклад, фффффффф, 77777777). Також уникайте літерних, цифрових і клавіатурних послідовностей (наприклад, abcdefgh, 87654321, qwertyui).
4. При створенні пароля уникайте простих слів, буквосполучень або цифр, які легко вгадати. Наприклад, не допускаються паролі password, abrakadabra, mamapapa або 10101010, 20132013.
5. Не використовуйте особисту інформацію, яку можуть зібрати про вас зловмисники (наприклад, ваші ім'я, прізвище, дату народження або іншу важливу для вас дату, телефон, ім'я домашнього улюбленця, прізвисько і т.п.).
6. Ім'я вашої поштової скриньки не може бути одночасно паролем до неї. Також не допускається пароль, що містить додаткові символи в комбінації з іменем скриньки (наприклад, для скриньки Shevchenko@ukr.net не допускається пароль Shevchenko123).
7. Не використовуйте вже наявні ваші паролі до інших інтернет-сервісів. Якщо їх буде зламано, за допомогою вкраденого пароля зловмисники також отримають доступ до вашої пошти.

Під час введення пароля автоматично перевіряється безпека пароля: праворуч від поля введення пароля ви побачите підказку про рівень надійності вашого пароля:
Rule ua 2.png Rule ua 3.png Rule ua 4.png

Допускаються паролі з надійністю "висока" и "прийнятна".
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты