Text editor ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

ОНОВЛЕНИЙ ІНТЕРФЕЙС СТВОРЕННЯ ЛИСТА

У пошті @ UKR.NET змінився інтерфейс вікна створення повідомлення: перероблено функціонал редагування і оформлення листа (шрифт, розмір шрифту, накреслення, вирівнювання, списки). Також розширено можливості створення і збереження стилів. Якщо крім звичних інструментів редагування ви надаєте перевагу створенню своїх власних, то маєте можливість установити тип і розмір шрифту – він буде використаний в подальшому для всіх ваших листів.

Важлива зміна для тих користувачів, які часто цитують під час листування документи Word, Excel або pdf: тепер під час пересилання листа або створення нового повідомлення фрагмент зберігає оригінальне форматування будь-якої складності. На панель інструментів додано кнопки "Скасувати" і "Повернути", які працюють аналогічно до гарячих клавіш - скасовують останню дію або повертають скасовану.

Українській пошті – українські стікери! Надати листу національного колориту допоможуть нові унікальні патріотичні стікери.

Далі – детальніше.

Кнопки "Скасувати" – "Повернути"

Text editor 1.png
Кнопка "Скасувати" працює аналогічно до поєднання гарячих клавіш CTRL+Z і скасовує останню дію (наприклад, якщо раптом ви помилково видалили набраний текст). Активується, коли ви вже починаєте створювати текст повідомлення. Кнопка "Повернути", навпаки, повторює останню скасовану дію. Вона є аналогом поєднання гарячих клавіш CTRL+Y і з'являється тільки після скасування якоїсь дії.Шрифт: напівжирний, курсив, підкреслений

Text editor 2.png
За допомогою цих звичних інструментів форматування ви можете виділити текст і зробити його напівжирним (B - bold) або застосувати до нього курсивне накреслення (I - italic), або підкреслити (U - underline). Щоб змінити накреслення шрифту для всього тексту, виділіть все повідомлення (за допомогою миші або клавіш CTRL + А) і на панелі редактора виберіть потрібне накреслення. Щоб змінити накреслення шрифту окремого фрагменту, виділіть текст, який потрібно змінити, і на панелі редактора виберіть потрібне накреслення.


Колір тексту і колір фону

Ці інструменти дозволяють змінити колір шрифту вашого повідомлення і виділити текст (наприклад, щоб відмітити в тексті листа важливу інформацію). Палітра налічує 39 кольорів і відтінків.

  • Щоб змінити колір тексту повідомлення, виділіть все повідомлення або окремий фрагмент, натисніть на іконку Text editor 3(1).png і виберіть потрібний колір.
  • Щоб виділити текст кольором, виберіть фрагмент повідомлення, який необхідно виділити кольором, натисніть на іконку Text editor 4(1).png і виберіть потрібний колір.

Text editor 5 ua.png

Шрифт і його розмір

Text editor 6.png
За допомогою цього інструменту можна змінити шрифт і його розмір. Щоб змінити шрифт (розмір шрифту) для всього тексту, виділіть все повідомлення (за допомогою миші або клавіш CTRL+А) і на панелі редактора виберіть потрібний шрифт (розмір шрифту).


Щоб змінити шрифт (розмір шрифту) окремого фрагмента, виділіть текст, який потрібно змінити, і на панелі редактора виберіть потрібний шрифт (розмір шрифту).

Доступні такі шрифти: Arial, Comic Sans MS, Courier New, Times New Roman, Tahoma, Verdana.

Стандартний розмір шрифту за замовчуванням – 12 пунктів. Максимально доступний розмір шрифту – 32 пункти.

Якщо у вас встановлено шрифт за замовчуванням, його параметри (тип і розмір) будуть застосовуватися до всіх ваших повідомлень. Щоб змінити шрифт за замовчуванням, виберіть "Оформлення листа" на панелі редактора і встановіть новий шрифт і його розмір.

Списки

Text editor 9.png
Ці кнопки дозволяють створювати нумеровані або марковані списки шляхом додавання маркерів або нумерації до рядків вашого повідомлення. Щоб створити нумерований (або маркований) список, виберіть контрол Text editor 7.png (нумерований) (або Text editor 8.png - маркований), введіть потрібний текст і натисніть клавішу введення (Enter). Наступний номер (або маркер) буде додано автоматично.

Щоб завершити введення списку, натисніть клавішу введення двічі. Щоб видалити номер або маркер в списку, виділіть його текст і натисніть на контрол Text editor 7.png або Text editor 8.png повторно.
Щоб додати нумерацію або маркери до вже існуючого тексту, виділіть рядки, до яких ви хочете додати нумерацію або маркери, і натисніть на контрол Text editor 7.png або Text editor 8.png.

Зміна відступів

Text editor 10.png
Ці кнопки дозволяють змінити рівні відступів абзаців у межах поля.

Виділіть абзац, який ви хочете змінити, і натисніть на іконку Text editor 11.png- щоб збільшити відступ абзацу, або на іконку Text editor 12.png- щоб зменшити відступ абзацу. Щоб визначити відступ першого рядка абзацу, натисніть на іконку Text editor 11.png і введіть потрібний текст.

Горизонтальне вирівнювання тексту

Text editor 13.png
За допомогою цього інструменту ви зможете змінити орієнтацію країв абзацу та вирівняти ваш текст – за лівим або правим краєм або по центру. У разі вирівнювання за лівим краєм ліва межа абзацу вирівнюється за лівим полем. У разі вирівнювання за правим краєм – за правим полем. У разі вирівнювання по центру текст центрується по горизонталі між бічними полями.Додати посилання

Щоб додати гіперпосилання на веб-сторінку, виділіть в повідомленні текст, який повинен представляти гіперпосилання, натисніть на іконку Text editor 14(1).png, введіть або вставте посилання в поле "URL" і натисніть "Додати посилання". Щоб створити гіперпосилання на веб-сторінку, натисніть на іконку Text editor 14(1).png, введіть або вставте посилання в поле "URL", додайте текст, який повинен представляти гіперпосилання, і натисніть "Додати посилання".

Додати смайли і стікери

Надати листу емоцій допоможуть смайли. А надати листу національного колориту - унікальні патріотичні стікери.
Text editor 15 ua.png Text editor 16 ua.png

Додати зображення

За допомогою цього інструменту в текст вашого повідомлення можна вставити картинку з комп'ютера. Для цього натисніть на іконку Text editor 17(1).png, перейдіть в папку з потрібним зображенням на комп'ютері, виберіть файл і натисніть кнопку "Відкрити" (або натисніть двічі лівою кнопкою мишки). Щоб вставити кілька зображень, натисніть клавішу CTRL і, утримуючи її, натисніть кнопку "Відкрити" (або натисніть двічі лівою кнопкою мишки).

Очистити форматування

Text editor 18.png За допомогою цієї кнопки ви можете скасувати всі параметри форматування тексту і повернутися до стилю форматування за замовчуванням.

Оформлення листа

Text editor 19 ua.png
Цей інструмент дозволяє вибрати спосіб оформлення ваших листів – із застосуванням звичних інструментів форматування або відключити їх, перейшовши в режим простого тексту (при цьому буде втрачено всі зображення і вихідне форматування).

Тут ви також зможете визначити власний стиль для ваших листів, встановивши шрифт за замовчуванням. Якщо у вас установлено шрифт за замовчуванням, його параметри – шрифт і розмір – будуть застосовуватися до всіх нових повідомлень. Щоб встановити шрифт за замовчуванням, натисніть "Оформлення листа" на панелі редактора, виберіть "Використовувати інструменти оформлення листа" (вибрано за замовчуванням) і встановіть тип і розмір шрифту. Визначивши параметри шрифту, ви зможете відразу, в цьому ж вікні, побачити, який вигляд матиме текст вашого листа. Для підтвердження натисніть на кнопку "Застосувати". Налаштувати шрифт за замовчуванням можна і в налаштуваннях вашої скриньки у розділі "Інтерфейс".


Text editor 20 ua.png

Оновлений інтерфейс доступний не тільки на повному екрані написання листа, а також в форматі "Швидка відповідь" (коли користувач пише відповідь у вікні прочитання листа). На даний момент оновлена панель інструментів створення листи доступна тільки для скриньок у новому інтерфейсі.
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты