Security Settings UA

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Вікриті сесії

Коли хтось входить у скриньку – створюється нова сесія (сеанс роботи з поштою). Список сесій відображається у цьому розділі. Перевірте, чи всі сесії актуальні. Якщо якийсь пристрій більше вам недоступний або окрема сесія здасться підозрілою, закрийте її та змініть пароль.

Щоб зайти в цей розділ, відкрийте меню налаштувань вашої скриньки (наведіть курсор на значок у вигляді трьох горизонтальних смужок у правому верхньому куті (біля імені вашої скриньки) і натисніть "Відкриті сесії".

OSM UA.png

У розділі міститься інформація про пристрої, на яких зараз відкрита ваша пошта і подробиці відкритих сесій, а саме:

 • дата та час створення сесії;
 • тип пристрою, з якого була відкрита сесія;
 • операційна система пристрою та її версія (наприклад, Windows 10);
 • браузер (наприклад, Chrome 64) пристрою;
 • IP-адреса, з якого ініційована сесія (також відображається прапорець країни*);

Зверніть увагу! Відображувана країна може не збігатися з фактичним місцем знаходження ініціатора сесії, тому що визначається за IP-адресою, з якої використовувався акаунт. Це може бути пов'язано з тим, що окрему IP-адресу за реєстрами закріплено за іншою країною; або через використання вашим браузером, точкою доступу або провайдером анонімайзерів, VPN чи інших «прискорювачів» браузерів.

OS ua.PNG

Сесії, інформація про які відображається в цьому розділі, бувають таких типів:

Поточна сесія - поточний сеанс використання пошти з пристрою, з якого ви зайшли на пошту та Налаштування безпеки.

Сесія з користувацькою активністю - хтось працює у вашій скриньці з іншого пристрою або країни. Можливо, ви не вийшли зі скриньки на якомусь пристрої, доступ до якого отримав незнайомець. Або хтось сторонній знає ваш пароль. Щоб припинити доступ до вашої скриньки з цього пристрою, закрийте цю сесію (натисніть на кнопку з хрестиком) і змініть пароль у розділі "Зміна пароля" Налаштувань безпеки.

Неактивна сесія - це відкрита, але неактивна в цей момент сесія (наприклад, ви закрили браузер, але не вийшли зі скриньки; або пристрій, з якого раніше був виконаний вхід, більше вам недоступно). Можливо, ви просто залишили відкритою скриньку в іншому місці – вдома чи на роботі. Якщо скринька була відкрита кимось стороннім, і цей користувач почне роботу, то сесія буде позначена як "Сесія з користувацькою активністю".Щоб закрити будь-яку сесію, яка здається вам підозрілою або яка втратила свою актуальність, натисніть на Open sessions 5 ru.png в правій частині блоку конкретної сесії. Також ви можете закрити всі сесії кнопкою Close B ua.png

Для закриття сесії вам необхідно буде ввести пароль від вашої скриньки. Якщо в рамках сесії ви вже вводили пароль в модальному (спливаючому) вікні, просто підтвердіть дію.

Open sessions 5(1) ua..png Open sessions 6(1) ua .png

Аналогічні кроки вам необхідно виконати, щоб закрити всі сесії.

Open sessions 7(1) ua.png Open sessions 7 (11) ua.pngЖурнал безпеки

В цьому розділі Налаштувань безпеки ви можете переглянути список подій, пов'язаних з безпекою вашої поштової скриньки – як успішних, так і невдалих (наприклад, невдала спроба входу в скриньку, зміна пароля або контактів для відновлення тощо). А також - коли, з якого пристрою і країни вони були зроблені. Ці дані допомагають виявити дії зловмисників і вчасно змінити пароль з міркувань безпеки.


Розділ доступний тільки для скриньок в новому інтерфейсі.

Щоб подивитися Журнал безпеки, відкрийте меню налаштувань вашої скриньки (наведіть курсор на значок у вигляді трьох горизонтальних смужок у правому верхньому куті (біля імені вашої скриньки).

JEM ua 1.PNG.png

У цьому розділі відображаються записи про такі події, як, наприклад, вхід у скриньку (вихід з неї), помилка входу у скриньку (неправильно введений пароль), помилка при спробі внести зміни в Налаштування безпеки тощо. Також у цьому Журналі будуть зафіксовані всі дії, пов'язані з контактами для відновлення доступу (додавання, зміна, видалення); дії, пов'язані з відновленням доступу до скриньки: спроба відновлення, успішне відновлення (відкриється запис про зміну пароля до скриньки в результаті відновлення доступу з використанням резервних контактів мобільного телефону або резервного e-mail); дії додавання, зміни, видалення фільтрів, адрес пересилання пошти та багато іншого.

SJ UA.pngСписок подій за замовчуванням відображається в розгорнутому вигляді. Біля кожної події відображається детальна інформація про сесію (сесії), в рамках якої було зафіксовано дію:

 • Час події
 • Іконка типу пристрою
 • Назва пристрою
 • Браузер і його версія
 • Операційна система пристрою та її версія
 • IP-адреса
 • Прапор країни*


Зверніть увагу! Відображувана країна може не збігатися з фактичним місцем знаходження ініціатора дії, тому що визначається за IP-адресою, з якої використовувався акаунт. Це може бути пов'язано з тим, що окрему IP-адресу за реєстрами закріплено за іншою країною; або через використання вашим браузером, точкою доступу або провайдером анонімайзерів, VPN або інших «прискорювачів» браузерів.
За допомогою кнопки Spoiler JE.png зліва від дати і часу події ви можете згорнути детальну інформацію по конкретній події.
Зліва від заголовка "Остання активність" за допомогою кнопки Spoiler JE.png ви можете згорнути детальну інформацію по всім подіям.


Spoiler JE ua.png


У списку за замовчуванням відображаються останні 10 подій.
Ви можете переглянути старі події - завантажити наступні 10 подій, якщо такі були.
Для цього натисніть на посилання "Показати ще події" внизу списку.

Elder JE ua.png

За діями, пов'язаними з безпекою скриньки, будуть приходити повідомлення у вигляді сервісних листів (від відправника Пошта @UKR.NET) на вашу основну скриньку @UKR.NET і резервні e-mail-и, а також SMS на резервні телефони.

Open sessions 12 ua.png

У розділі "Журнал безпеки" ви не зможете керувати безпекою. Однак, ознайомившись з цією інформацією, ви можете помітити підозрілі дії, які свідчитимуть про те, що до вашої скриньки отримали доступ інші особи. У такому випадку перевірте актуальність роботи сесій у вашій скриньці в розділі "Відкриті сесії", за необхідності закрийте підозрілу сесію і змініть пароль до скриньки.Зміна пароляДля скриньок в класичному інтерфейсі нічого не змінюється - Як змінити пароль.______________________________________________________________________________________________________________________

Пароль – це унікальний ключ від вашої поштової скриньки. Тому ми радимо дотримуватися рекомендацій по створенню безпечного пароля і час від часу міняти його заради вашої безпеки. Щоб змінити пароль, перейдіть в розділ "Зміна пароля" Налаштувань безпеки вашої скриньки.

PCh ua.pngОзнайомтесь, будь ласка, з рекомендаціями щодо створення безпечного пароля (виділено зеленим кольором) і послідовно заповніть форму створення нового пароля.

PCH1 ua.PNG

Якщо ви вводите пароль кириличною розкладкою клавіатури або при включеному Caps Lock, ви побачите попередження про це в підказці біля поля:

PCH2 ua.PNG

Не допускається використання поточного пароля або будь-якого з попередніх:

PCh 3.PNG PCh 4.PNG

Ваш новий пароль автоматично проходить перевірку на рівень складності і надійності:

PCh 5.PNG PCh 6.PNG PCh 7.PNG

Паролі з низькою надійністю не приймаються.

Будьте уважні при повторному введенні нового пароля, не допускайте механічних помилок:

PCh 8.PNG

За успішного результату зміни пароля ви побачите таке повідомлення:

PCh 10.PNG

В Журналі безпеки відобразиться подія — "Зміна пароля".

PCh 12.PNG

Також за фактом зміни пароля повідомлення надійдуть у вигляді сервісних листів (від відправника Пошта @UKR.NET) на вашу основну скриньку @UKR.NET і резервні e-mail-и, а також SMS на резервні телефони.

PCh 11.PNG

Кількість неуспішних спроб введення поточного пароля в розділі "Зміна пароля" обмежена. У разі досягнення ліміту сесія роботи у скриньці буде примусово завершена.

Також обмежена кількість успішних змін пароля. У разі досягнення ліміту можливість зміни пароля буде заблокована.
Контакти для відновлення (новий інтерфейс)

Контакти для відновлення - це зазначені вами номер мобільного телефону та резервний e-mail, за допомогою яких ви зможете відновити доступ до вашої скриньки @UKR.NET за кілька хвилин і отримувати повідомлення про безпеку. Вкрай важливо підтримувати ці контакти завжди в актуальному стані. Якщо ви продовжуєте користуватися резервною скринькою чи поміняєте номер телефону, обов'язково внесіть відповідні зміни в налаштування.

До акаунта має бути доданий хоча б один контакт для відновлення (мобільний телефон або резервний e-mail). Це підвищить рівень безпеки поштової скриньки і дозволить швидко відновити доступ до неї.

Recov cont2 ua.png

В якості контактів для відновлення ви можете вказати:

 • мобільний телефон;
 • альтернативний мобільний телефон;
 • резервний e-mail;
 • додатковий резервний e-mail.

В якості мобільного телефону приймаються номери тільки українських мобільних операторів. В якості резервних e-mail ви можете вказати поштову скриньку будь-якого сервісу.

Статуси Контактів для відновлення
Мобільний телефон:
Доступний для відновлення - мобільний телефон може використовуватися для відновлення доступу і одержання сповіщень, пов'язаних з безпекою скриньки;
Непідтверджений - мобільний телефон непідтверджений, необхідно пройти процедуру підтвердження;

Резервний e-mail:
Доступний для відновлення - резервна скринька може використовуватися для відновлення доступу і одержання сповіщень, пов'язаних з безпекою скриньки;
Непідтверджений - резервна скринька непідтверджена, необхідно пройти процедуру підтвердження;
Поштова скринька не може приймати листи - у такому випадку рекомендується замінити цю резервну скриньку на іншу.

Редагування Контактів для відновлення

Щоб переглянути або відредагувати свої контакти для відновлення, наведіть курсор мишки на значок у вигляді трьох горизонтальних ліній у правому верхньому кутку біля імені вашої скриньки і перейдіть у відповідний розділ Налаштувань безпеки:
Recov cont1 ua.png

Дії, які можна виконувати з контактами:

 • додавання нового контакту (код підтвердження, який відправляється на контакт, що додається);
 • підтвердження непідтвердженого контакту (код підтвердження, який відправляється на контакт, що додається);
 • заміна поточного контакту на новий (вказавши причину заміни, код підтвердження, який відправляється на новий контакт);
 • видалення (з зазначенням причини видалення).


Якщо контакт для відновлення у Налаштуваннях безпеки лише один і він неактуальний, ви можете замінити його або додати новий (тоді з'явиться можливість видалити неактуальний контакт).

Щоб виконати будь-яку з цих дій, вам необхідно ввести пароль від своєї скриньки:

Recov cont3 ua.pngМобільний телефон

Щоб додати мобільний телефон в Контакти для відновлення, натисніть на кнопку "+додати мобільний телефон".
Recov cont4 ua.PNG

Далі коректно введіть номер телефону, який ви хочете використовувати в якості контакту для відновлення. Приймаються лише мобільні номери українських операторів.
Recov cont5 ua.PNG

Натисніть на кнопку "ОТРИМАТИ КОД". Доставка SMS з кодом в окремих випадках може тривати до 10 хвилин.
Recov cont51 ua.PNG Recov cont6 ua.PNG

Код із отриманого SMS введіть у спеціальне поле.
Recov cont7 ua.PNGБудьте уважні при введенні коду, уникайте механічних помилок.
Recov cont9 ua.PNG

Якщо з якихось причин SMS не дійшло (або закінчився термін дії коду), у вас є можливість запросити відправку коду повторно за допомогою кнопки "ОТРИМАТИ КОД ПОВТОРНО".
Recov cont11 ua.PNG Recov cont91 ua.PNG

Після введення правильного коду в полі ви побачите повідомлення про результат.
Recov cont8 ua.PNG

Додатково рекомендується вказати альтернативний мобільний телефон - якщо ваш основний телефон розрядиться чи буде недоступний з яких-небудь інших причин.
Recov cont5 ua.PNG

Повідомлення про додавання нового контакту для відновлення ви отримаєте в листі на свою основну і резервну скриньки та на мобільний телефон.

Також ця подія буде зафіксована в Журналі безпеки.

Recov cont10 ua.PNG____________________________________________________________________________________________________________________

Якщо номер телефону став для вас неактуальним (у разі втрати телефону, наприклад), змініть цей номер в Контактах для відновлення вашої скриньки @UKR.NET. Щоб змінити номер телефону, перейдіть у розділ "Контакти для відновлення", натисніть на кнопку "Замінити" біля необхідного номера.
Recov cont13 ua.PNG

Вкажіть причину заміни.
Recov cont12 ua.png

Введіть новий номер телефону. Далі процедура заміни аналогічна процедурі додавання телефону: дочекайтеся коду для додавання нового телефону, введіть його у відведеному для цього полі.
Recov cont14 ua.PNG

Тепер ваш старий номер телефону замінений на новий.
Recov cont15 ua.PNG

Повідомлення про заміну контакту для відновлення ви отримаєте в листі на свою основну і резервну скриньки і в SMS на ваші резервні телефони. Також ця подія буде зафіксована в Журналі безпеки.____________________________________________________________________________________________________________________

Якщо номер телефону став неактуальним, але для заміни немає інших номерів, видаліть цей номер з Контактів для відновлення. Щоб видалити номер телефону, перейдіть у розділ "Контакти для відновлення", натисніть на кнопку "Видалити" біля необхідного номера.
Якщо номер мобільного телефону став неактуальним (і він є єдиним контактом для відновлення), ви можете замінити його або додати новий (тоді з'явиться можливість видалити неактуальний контакт).
Recov cont13 ua.PNG

Вкажіть причину видалення.
Recov cont16 ua.PNG

Тепер ваш неактуальний номер телефону видалено.

Recov cont17 ua.png

Повідомлення про видалення контакту для відновлення ви отримаєте в листі на свої основну і резервну скриньки і в SMS на ваші основний і резервний телефони. Також ця подія буде зафіксована в Журналі безпеки.Якщо ваш мобільний телефон вже доданий в Контакти для відновлення і непідтверджений, ви можете це зробити за допомогою кнопки "Підтвердити" біля контакту. Процедура підтвердження аналогічна додавання або заміни.

Резервний e-mail

Щоб додати резервний e-mail у Контакти для відновлення, натисніть на кнопку "+додати резервний e-mail".

Recovery mail ua.png

Далі коректно вкажіть адресу резервної скриньки, яку хочете використовувати в якості контакту для відновлення.
Recovery mail ua1.png Recovery mail ua2.png

Натисніть на кнопку "ОТРИМАТИ КОД".
Recovery mail ua3.png

Тепер відкрийте скриньку, яку додаєте, і знайдіть у ній лист від відправника Пошта @UKR.NET (noreply@ukr.net).

Recovery mail ua4.png

Скопіюйте або запам'ятайте чотиризначний код.
Recovery mail ua5.png

Поверніться у скриньку @UKR.NET і код з отриманого листа введіть у відведене для цього поле.
Recovery mail ua6.png

Будьте уважні при введенні коду, уникайте механічних помилок.
Recovery mail ua7.png

Після введення правильного коду в полі ви побачите повідомлення про результат.
Recovery mail ua8.png

Додатково рекомендується вказати додатковий резервний e-mail - якщо доступ до ваших основних контактів буде відсутній.
Recovery mail ua9.png

Повідомлення про додавання нового контакту для відновлення ви отримаєте в листі на свою основну скриньку, на резервний скриньку, на іншу резервну (якщо вона була) і в SMS на ваші резервні телефони. Також ця подія буде зафіксована в Журналі безпеки.

Recovery mail ua10.png

____________________________________________________________________________________________________________________

Якщо резервна скринька стала для вас неактуальною, змініть цей e-mail в Контактах для відновлення вашої скриньки @UKR.NET. Щоб змінити резервний e-mail, перейдіть у розділ "Контакти для відновлення", натисніть на кнопку "Замінити" біля необхідного контакту.
Recovery mail ua11.png

Вкажіть причину заміни.
Recovery mail ua12.png

Введіть адресу нової поштової скриньки.
Recovery mail ua13.png

Далі процедура заміни аналогічна процедурі додавання резервного e-mail: дочекайтеся коду для додавання нової скриньки, введіть його у відведеному для цього полі.
Recovery mail ua14.png Recovery mail ua15.png

Тепер ваш старий e-mail замінений на новий.
Recovery mail ua166.png

Повідомлення про заміну контакту для відновлення ви отримаєте в листі на свої основну і резервну скриньки (на стару, яку ви замінили, та іншу, якщо така була) і в SMS на ваші резервні телефони. Також ця подія буде зафіксована в Журналі безпеки.

Recovery mail ua17.png

____________________________________________________________________________________________________________________

Якщо резервний e-mail став неактуальний, але для заміни немає інших скриньок, видаліть цей e-mail з Контактів для відновлення. Щоб видалити резервний e-mail, перейдіть у розділ "Контакти для відновлення", натисніть на кнопку "Видалити" біля необхідного контакту.
Якщо резервний e-mail став неактуальним (і він є єдиним контактом для відновлення), ви можете замінити його або додати новий (тоді з'явиться можливість видалити неактуальний контакт).
Recovery mail ua18.png

Вкажіть причину видалення.
Recovery mail ua19.png

Тепер ваш неактуальний резервний e-mail видалено.
Recovery mail ua20.png

Повідомлення про видалення контакту для відновлення ви отримаєте в листі на свої основну і резервні скриньки і в SMS на ваші резервні телефони. Також ця подія буде зафіксована в Журналі безпеки.Якщо ваш вже доданий в контакти для відновлення резервний e-mail непідтверджений, ви можете підтвердити за допомогою кнопки "Підтвердити" біля контакту. Процедура підтвердження аналогічна додаванню або заміни.Контакти для відновлення (класичний інтерфейс)

Контакти для відновлення - це номер мобільного телефону або резервний e-mail, за допомогою яких відбувається процедура відновлення доступу до поштової скриньки. Важливо, щоб користувач підтримував ці контакти завжди в актуальному стані - якщо ви перестаєте користуватися резервною скринькою чи зміните номер телефону, обов'язково внесіть відповідні зміни в налаштування вашої скриньки @UKR.NET.

В якості контактів для відновлення ви можете вказати:

 • мобільний телефон;
 • альтернативний мобільний телефон;
 • резервний e-mail;
 • додатковий резервний e-mail.


До акаунта має бути доданий хоча б один контакт для відновлення (мобільний телефон або резервний e-mail). Це підвищить рівень безпеки поштової скриньки і дозволить швидко відновити доступ до неї.
Якщо контакт для відновлення у Налаштуваннях безпеки лише один і він неактуальний, ви можете замінити його або додати новий (тоді з'явиться можливість видалити неактуальний контакт).

Статуси контактів для відновлення
Мобільний телефон:
Доступний для відновлення - мобільний телефон може використовуватися для відновлення доступу і одержання оповіщень, пов'язаних з безпекою скриньки;
Непідтверджений - мобільний телефон непідтверджений, необхідно пройти процедуру підтвердження;

Резервний e-mail:
Доступний для відновлення - резервна скринька може використовуватися для відновлення доступу і одержання оповіщень, пов'язаних з безпекою скриньки;
Непідтверджений - резервна скринька непідтверджена, необхідно пройти процедуру підтвердження;
Поштова скринька не може приймати листи - у такому випадку рекомендується замінити цю резервну скриньку на іншу.

Редагування контактів для відновлення

У скриньці з класичним інтерфейсом ваші контакти для відновлення можете подивитися в розділі "Особисті дані та контакти для відновлення доступу".

Recovery mail ua211.png

Дії, які можна виконувати з контактами:
— додавання нового контакту (код підтвердження, який відправляється на контакт, що додається)
— підтвердження непідтвердженого контакту (код підтвердження, який відправляється на контакт, що підтверджується)
— видалення (із зазначенням причини видалення)

Щоб виконати будь-яку з цих дій, вам необхідно авторизуватись (тобто ввести пароль від своєї скриньки):

Recovery mail ua22.png


Мобільний телефон

Щоб додати мобільний телефон у Контакти для відновлення, введіть номер телефону та натисніть кнопку "Додати". У полі, яке з'явиться під полями "Мобільний телефон", введіть код підтвердження. Він повинен прийти в SMS на цей номер телефону.

Recovery mail ua23.png

Доставка SMS з кодом в окремих випадках може тривати до 10 хвилин. Будьте уважні при введенні коду, уникайте механічних помилок.
Після успішного введення коду номер мобільного телефону буде доданий. Його статус відображається під ним - "Підтверджений" (зеленим кольором).

Recovery mail ua24.png

Додатково рекомендується вказати альтернативний мобільний телефон - якщо ваш основний телефон розрядиться чи буде недоступний з яких-небудь інших причин.

Повідомлення про додавання нового контакту для відновлення ви отримаєте в листі на свої основну і резервну скриньки, а також SMS на ваші резервні мобільні телефони.

Якщо номер телефону став для вас неактуальним (у разі втрати телефону, наприклад), видаліть цей номер з Контактів для відновлення.

Щоб видалити номер телефону, перейдіть в розділ "Особисті дані та контакти для відновлення доступу", натисніть на кнопку "Видалити" біля необхідного номера. Вкажіть причину видалення і натисніть на кнопку "Підтвердити".
Якщо номер мобільного телефону став неактуальним (і він є єдиним контактом для відновлення), ви можете замінити його або додати новий (тоді з'явиться можливість видалити неактуальний контакт).

Recovery mail ua25.png

Тепер ваш неактуальний номер телефону видалено.


Резервний e-mail

Щоб додати резервний e-mail у Контакти для відновлення, введіть адресу електронної пошти і натисніть на кнопку "Додати". У полі, яке з'явиться під полями "Резервний e-mail", введіть код підтвердження. Він повинен прийти в листі на скриньку, яка додається. Будьте уважні при введенні коду, уникайте механічних помилок.

Recovery mail ua26.png

Після успішного введення коду резервний e-mail буде доданий. Його статус відображається під ним - "Підтверджений" (зеленим кольором)

Recovery mail ua27.png

Якщо резервна скринька стала для вас неактуальною, видаліть цей e-mail з Контактів для відновлення.

Щоб видалити резервний e-mail, перейдіть у розділ "Контакти для відновлення", натисніть на кнопку "Видалити" біля необхідного контакту. Вкажіть причину видалення і натисніть на кнопку "Підтвердити".
Якщо резервний e-mail став неактуальним (і він є єдиним контактом для відновлення), ви можете замінити його або додати новий (тоді з'явиться можливість видалити неактуальний контакт).

Recovery mail ua28.png

Тепер ваш неактуальний резервний e-mail видалено.

Якщо ваш вже доданий в Контакти для відновлення резервний e-mail непідтверджений, ви можете підтвердити за допомогою кнопки "Підтвердити" біля контакту. Процедура підтвердження аналогічна додаванню.

Особисті дані

Цей розділ Налаштувань безпеки містить інформацію, яку ви вказували при реєстрації поштової скриньки @UKR.NET - ім'я, прізвище, дата народження та стать. Ці особисті дані знадобляться для відновлення доступу до пошти за допомогою паспорта, якщо відновити пароль за допомогою посилання "Не вдається увійти?" з якихось причин буде неможливо. Тому ім'я, прізвище та дата народження, вказані в цьому розділі, повинні відповідати вашим паспортним даним. В іншому випадку ніхто, навіть ми, не зможе допомогти вам, доступ до скриньки буде втрачено назавжди.

Щоб подивитися ваші особисті дані, завітайте у відповідний розділ. Наведіть курсор миші на значок у вигляді трьох горизонтальних ліній у правому верхньому куті, біля імені вашої скриньки:

Priv data ua1.png

Priv data ua3.png

Зазначені дані ви можете відредагувати, натиснувши на кнопку "Редагувати". Перш ніж почати редагування вам необхідно пройти авторизацію, вказавши пароль у відповідному модальному вікні:

Recov cont3 ua.png

У поля "Ім'я" і "Прізвище" ви можете вводити значення довжиною до 64 літер кирилицею або латиницею. Також допускається використання символів "-", "'".

Priv data ua22.pngВсі поля є обов'язковими для заповнення.

Priv data ua4.png

Також у разі зміни особистої інформації у цьому розділі ви можете встановити нового власника скриньки, зазначивши відповідний варіант.

Якщо ж ви хочете змінити ім'я відправника, яке будуть бачити одержувачі ваших листів, ви можете це зробити в розділі налаштувань пошти "Обліковий запис".

Кількість успішного редагування особистої інформації обмежено. У разі досягнення ліміту всі наступні спроби зміни особистої інформації блокуються до кінця календарного дня.

Особисті дані (класичний інтерфейс)

Особисті дані власника акаунту у скриньках з класичним інтерфейсом знаходяться у розділі "Особисті дані та контакти для відновлення доступу". Це інформація, яку ви вказували при реєстрації поштової скриньки @UKR.NET - ім'я, прізвище, дата народження та стать. Особисті дані знадобляться для відновлення доступу до пошти за допомогою паспорта, якщо відновити пароль за допомогою посилання "Не вдається увійти?" з якихось причин буде неможливо. Тому ім'я, прізвище та дата народження, вказані в цьому розділі, повинні відповідати вашим паспортним даним. В іншому випадку ніхто, навіть ми, не зможе допомогти вам, доступ до скриньки буде втрачено назавжди.

Щоб подивитися ваші особисті дані - завітайте у відповідний розділ.

Rec cont class 1 ru.png

Зазначені дані ви можете змінити. Для внесення змін пройдіть авторизацію: Open sessions 20 ru.png Після внесення змін не забудьте натиснути кнопку "Зберегти зміни":

Rec cont class 8 ru.png

Також у разі зміни особистої інформації у цьому розділі ви можете встановити нового власника скриньки, зазначивши відповідний варіант.

Якщо ж ви хочете змінити ім'я відправника, яке будуть бачити одержувачі ваших листів, ви можете це зробити в розділі налаштувань пошти "Додаткові адреси".

Кількість успішного редагування особистої інформації обмежено. У разі досягнення ліміту всі наступні спроби зміни особистої інформації блокуються до кінця календарного дня.

Видалення облікового запису (новий інтерфейс)

Якщо з якихось причин поштова скринька @UKR.NET вам більше не потрібна, ви можете її видалити.

Видалення призведе до втрати доступу до всього вмісту скриньки, а вхідні повідомлення будуть відхилені. Тому, будь ласка, згадайте, чи не пов'язана ця поштова скринька з важливими для вас інтернет-сервісами та платіжними системами.

Щоб видалити вашу поштову скриньку, перейдіть в розділ "Видалення облікового запису" Налаштувань безпеки.

Будь ласка, вкажіть причину вашого рішення видалити скриньку і ще раз введіть свій пароль.

Delete acc 2 ru.png

У модальному вікні підтвердіть дію. Після підтвердження видалення вміст цієї скриньки і пов'язаної з нею віртуальної флешки e-Disk стане недоступним.

Delete acc 3 ru.png

Ви будете перенаправлені на сторінку авторизації mail.ukr.net.

Тепер вашу скриньку видалено, але протягом 90 днів ви можете її відновити.

Якщо ви спробуєте знову увійти у віддалену скриньку з правильним логіном і паролем, ви побачите таке повідомлення.

Delete acc 4 ru.png

За допомогою посилання "Відновити його?" ви можете відновити доступ до вашого облікового запису. Натиснувши "Відновити його?", ви будете направлені на сторінку відновлення доступу до поштової скриньки, де можете відновити віддалений акаунт за допомогою контактів для відновлення, контактів з історії або відповіді на запитання. Якщо такий спосіб відновлення неможливий, ви можете подати письмову заяву з допомогою документа, що засвідчує особу. У цьому випадку важливо, щоб особиста інформація, зазначена в поштовій скриньці, відповідала даним в документі.

Імена віддалених поштових скриньок більше не доступні для повторної реєстрації ні для колишнього власника віддаленого акаунту, ні для інших користувачів.


Видалення облікового запису (класичний інтерфейс)

Якщо з якихось причин поштова скринька @UKR.NET вам більше не потрібна, ви можете її видалити.

Видалення призведе до втрати доступу до всього вмісту скриньки, а вхідні повідомлення будуть відхилятися. Тому, будь ласка, згадайте, чи не пов'язана ця поштова скринька з важливими для вас інтернет-сервісами та платіжними системами.

Щоб видалити вашу поштову скриньку, перейдіть в розділ "Особисті дані та контакти для відновлення доступу".

Open sessions 21 ru.png

У правому нижньому куті ви побачите сіру кнопку "Видалити обліковий запис".

Будь ласка, вкажіть причину вашого рішення видалити скриньку і ще раз введіть свій пароль.

Delete class 2 ru.png

У модальному вікні підтвердіть дію. Після підтвердження видалення вміст цієї скриньки і пов'язаної з нею віртуальної флешки e-Disk стане недоступним. Ви будете перенаправлені на сторінку авторизації mail.ukr.net.

Тепер вашу скриньку видалено, але протягом 90 днів ви можете її відновити.

Якщо ви спробуєте знову увійти у віддалену скриньку з правильним логіном і паролем, ви побачите таке повідомлення.

Delete acc 4 ru.png

За допомогою посилання "Відновити його?" ви можете відновити доступ до вашого облікового запису. Натиснувши "Відновити його?", ви будете направлені на сторінку відновлення доступу до поштової скриньки, де можете відновити віддалений акаунт за допомогою контактів для відновлення, контактів з історії або відповіді на запитання. У разі якщо такий спосіб відновлення неможливий, ви можете подати письмову заяву з допомогою документа, що засвідчує особу. У цьому випадку важливо, щоб особиста інформація, зазначена в поштовій скриньці, відповідала даним в документі.

Імена віддалених поштових скриньок більше не доступні для повторної реєстрації ні для колишнього власника віддаленого акаунту, ні для інших користувачів.Якщо у вас виникатимуть питання, будь ласка, звертайтеся в цілодобову службу підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52

Личные инструменты
Инструменты