Search ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск


Пошук

Содержание

Пошук у листах (класичний інтерфейс)

За допомогою функції пошуку ви можете знайти у вашій скриньці будь-який лист. Поле пошуку розташоване зверху, над списком листів:

Search ua 1.png

Функція пошуку доступна як у розширеному, так і в скороченому форматі. Якщо ви хочете скористатися пошуком у скороченому режимі. просто наберіть слово або словосполучення, які шукаєте, у рядку пошуку:

Search ua 2.png

У розширеному форматі є можливість указати додаткові уточнювальні параметри пошуку:

Search ua 3.png

Наприклад:
- розташування шуканого листа (в якій саме папці шукати: у Вхідних, у конкретних особистих папках. Ви можете вибрати одразу кілька папок для пошуку);
- шукати в темах листів;
- шукати за адресою відправника;
- шукати за адресою отримувача;
- встановити часові рамки для листів, серед яких шукати;
- тип листів (із вкладеннями, відмічені, непрочитані).

Результати пошуку відображаються у вигляді переліку листів, відсортованих за датою (найсвіжіші - на початку переліку).

Пошук у контактах (класичний інтерфейс)

Реалізовано також пошук у контактах. Якщо вам необхідно знайти контакт, що починається або містить конкретну літеру, перейдіть у закладку "Контакти". На сторінці, що відкриється, поле пошуку ви побачите зверху над списком контактів. Почніть вводити шукане слово, і контакти, що підходять під умови пошуку, будуть одразу відображатися по мірі введення символів:

Search ua 4.png

Пошук у листах (новий інтерфейс)

Пошук у листах у скриньці у новому інтерфейсі також реалізовано у спрощеному та розширеному режимі. Рядок пошуку ви бачите одразу над списком листів:

Search ua 5.png

Щоб скористатися "простим" пошуком, почніть вводити слово, яке шукаєте, в цей рядок. Коли ви просто активуєте поле пошуку, зможете побачити свою недавню історію пошуку:

Search ua 6.png

Таким же чином, якщо ви почнете вводити шукане слово, тут же у випадаючому рядку по мірі введення символів відображатимуться результати:

Search ua 7.png

Щоб скористатися пошуком у розширеному форматі, натисніть на кнопку "розширений".
Search ua 8.png

У такому форматі є можливість встановити конкретні параметри для пошуку. Наприклад:
- шукати листи, в темі яких міститься шукане слово;
- шукати за адресою відправника;
- шукати за адресою отримувача;
- встановити часові рамки для листів, серед яких шукати;
- шукати серед непрочитаних, відмічених листів або серед листів із вкладеннями (є можливість відмітити одразу кілька типів листів);
- шукати у конкретних особистих папках або в конкретних системних папках (наприклад, "Вхідні", "Спам". Є можливість відмітити одразу кілька).

Результати пошуку відображаються у вигляді переліку листів, відсортованих за датою (найсвіжіші - на початку переліку).

Пошук у контактах (новий інтерфейс)

Функцію пошуку серед контактів також реалізовано в новому інтерфейсі. Пошук у контактах розташований у верхній частині панелі контактів.

Search ua 9.png

Аналогічно до пошуку у листах під час пошуку у контактах при введенні символів також одразу відрбражаються контакти, в яких наявні ці символи:

Search ua 10.png

Результати пошуку буде відображено у алфавітному порядку.

Пошук у вкладеннях (новий інтерфейс)

У новому інтерфейсі реалізовано функцію пошуку серед вкладень отриманих листів. Це зручно, якщо ви пам'ятаєте тільки назву вкладеного файлу, але не пам'ятаєте ім'я відправника чи текст листа. Для того щоб знайти щось у вкладеннях, перейдіть у розділ "Вкладення" - знайдіть кнопку Search ua 11.png у самому низу під списком папок на панелі ліворуч.

Детальніше про особливості розділу "Вкладення" ви можете прочитати тут. Поле пошуку розташоване зверху. Пошук у вкладеннях працює аналогічно іншим. Усі результати сортуються за датою - найсвіжіші спочатку. Біля кожного листа є відмітка, в якій папці він міститься.

Search ua 12.png

Не працює пошук

Якщо лист, який ви шукаєте, так і не знайдено, перевірте таке:
* перевірте написання запиту, впевніться, що ви не зробили механічних помилок;
* спробуйте переформулювати запит, зменшіть (у разі потреби) пошуковий запит;
* перевірте, чи правильно ви вказали налаштування пошуку;
* можливо, лист, який ви шукаєте, містився у папці "Спам" або "Видалені" і був автоматично видалений через 30 днів після переміщення у папку.У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты