SPAM ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск


СПАМ

Содержание

Що таке спам?

Спам - це масові, понад десять адрес, несанкціоновані, неочікувані отримувачами поштові розсилки рекламного характеру або неодноразова непогоджена розсилка листів одному адресату.

Спам-розсилки не просто заважають, набридають, засмічують вашу скриньку, відбирають купу часу на перегляд та видалення непотрібних листів, вони також можуть становити загрозу вашій безпеці. Оскільки у рекламних повідомленнях можуть бути приховані замасковані фішингові посилання, комп'ютерні віруси тощо.

Папка "Спам" у скриньці @UKR.NET

Spam 9.png
У вашій скриньці @UKR.NET є системна папка “Спам”, куди потрапляють повідомлення, відфільтровані автоматизованою системою боротьби зі спамом. Усі листи цієї папки зберігаються упродовж 30 днів з моменту потрапляння, а після автоматично видаляються без можливості відновлення.Як зменшити потік спаму?

Galochka.png Ніколи не публікуйте адресу своєї електронної пошти на загальнодоступних сторінках - форумах, сторінках обговорень, у коментарях. Якщо вам вкрай необхідно повідомити свою електронну адресу - спробуйте її зашифрувати, щоб спам-боти не розпізнали її. Наприклад, якщо ваша адреса - Login88@ukr.net, напишіть її так “Login-Вісім-Вісім-собачка-ukr-крапка-net". Або ще варіант - опублікуйте її у вигляді картинки: спочатку зробіть скріншот, збережіть зображення та опублікуйте.

Galochka.png Створіть собі кілька електронних поштових скриньок. Нехай одна у вас буде для роботи і особистого листування, а за допомогою другої реєструйтеся на форумах, використовуйте для підписок, для реєстрації на сайтах, для здійснення покупок та іншого.

Galochka.png Не відповідайте на спам. У деяких недобросовісних спамерів кнопки "відмовитися від підписки", "скасувати" або "відписатися" не працюють за прямим призначенням. Після натиснення на цю кнопку кількість спаму тільки збільшується, оскільки, натискаючи на цю кнопку, ви даєте розуміти спамеру, що ви - жива людина, і ваша поштова скринька активно експлуатується. Спробуйте скористатися кнопкою "Відписатися". Якщо ж ви помітили, що розсилки не припинилися, перешліть такий лист вкладенням на адресу нашої технічної підтримки - support@ukr.net, і ми в свою чергу будемо вживати усіх необхідних заходів.

Galochka.png Стежте за оновленням браузерів і антивірусних програм.

Найчастіші запитання, що стосуються спаму

Мені прийшов спам. Що робити?

Якщо вам у Вхідні або в іншу особисту папку з якихось причин потрапила рекламна розсилка, ви можете відправити її в Спам. Для цього виділіть цей лист - поставте ліворуч, на початку рядка галочку і на верхній панелі знайдіть кнопку "Спам!". Натисніть на цю кнопку, і лист миттєво переміститься у Спам.
Spam ua 1.png

Ви побачите таке повідомлення: Spam ua 2.png. У подальшому всі повідомлення від цього адресата будуть приходити у "Спам".

Я помилково відмітив важливий лист як спам. Можна повернути?

Якщо ви помилково відмітили важливий лист як спам і хвилюєтесь, що решта листів з цієї адреси також будуть відмічатися як спам, не переживайте, все можна повернути. Перейдіть у папку "Спам", знайдіть ваш важливий лист, поставте галочку і натисність на кнопку “Не спам”.
Spam ua 3.png

Дочекайтеся, щоб з'явилося повідомлення: Spam ua 4.png

Мені прийшов спам від друга

Якщо ви отримали лист сумнівного змісту від когось із списку ваших контактів, можливо, до скриньки вашого друга отримали доступ зловмисники. У такому випадку дійте за таким сценарієм:
1. Не відповідайте на лист.
2. Відправте лист у спам.
3. Повідомте другу іншим способом (телефоном, листом на іншу електронну адресу), що ви підозрюєте, що його скриньку, можливо, зламали.

Мені сказали, що з моєї адреси розсилається спам. Що робити?

Під терміном "спам" маються на увазі масові, понад 10 адрес, несанкціоновані, неочікувані отримувачами поштові розсилки рекламного характеру або неоднократна непогоджена розсилка листів одному адресату.

Якщо ви проводили подібну розсилку, будь ласка, припиніть. Якщо ви упевнились, що жодна з ваших розсилок не потрапляє під це поняття, уточніть, що саме мали на увазі ті, хто повідомив вам про "спам" з вашої скриньки.

Якщо така розсилка мала місце і ви її не ініціювали, значить, що зловмисники отримали доступ до вашої пошти і здійснили ці дії. Тепер вам необхідно повернути контроль над скринькою.

Для цього змініть пароль. Пароль має бути надійним. Будь ласка, ознайомтеся з нашими рекомендаціями щодо створення безпечного пароля, перед тим як його змінювати. Пам'ятайте, що пароль - це найголовніша запорука безпеки вашої скриньки.

Також перевірте, чи не змінилися ваші контакти для відновлення доступу. Якщо в цей розділ було внесено зміни без вашого відома - оновіть дані.

Як звільнитися від спаму з конкретної адреси?

Часто небажана рекламна розсилка настільки набридає і на видалення цих листів витрачається багато часу, що виникає питання, як звільнитися від саму з конкретної адреси назавжди.

Як вже було сказано, багато розсильників рекламних листів або спамерів недобросовісно використовують кнопки "Відписатися" або "Відмовитися від розсилки". Так, наприклад, часто, нажимая на эти кнопки, пользователь не просто не отказывается от рассылки, а наоборот “подписывается” на большие объемы. С помощью этой кнопки спамеры узнают, что ваш адрес - активный и рабочий. Но вы все-таки можете избавиться от такой назойливой рекламы. Настройте соответствующий фильтр в вашем ящике.

Итак, по порядку: зайдите в Настройки вашего ящика (наведите курсор на значок в виде трех горизонтальных полосок в правом верхнем углу, возле имени вашего ящика), перейдите в раздел “Фильтры”.

Spam 8.png

Создайте новый фильтр с правилом, чтобы все письма с адреса спамера отклонялись. Для этого в новом фильтре выберите условие “От кого”, в поле введите адрес спамера (на картинке выбран адрес для примера). Далее выберите действие “Не принимать”.

Spam 6.png

Фильтр готов, не забудьте только его сохранить - нажмите на кнопку “Сохранить”. Теперь рассылка с этого адреса вас больше не побеспокоит.

Мой ящик заблокировали за спам. Что делать?

Mail blocked new ua.png


Если во время входа в ваш почтовый ящик вы увидели следующее сообщение (см. изображение справа), значит, ваш ящик был заблокирован. Это значит, что у нас возникли основания полагать, что с данного почтового ящика осуществлялась рассылка писем с нарушением условий Соглашения об использовании электронной почты FREEMAIL (mail.ukr.net). Как правило, в большинстве случаев речь идет о рассылке спама или нежелательной рекламы, на получение которой адресаты не давали своего согласия. Поэтому почтовый ящик был заблокирован.
Пожалуйста, ознакомьтесь внимательно с правилами использования почты и, если вы уверены, что они не были нарушены, вы можете подать заявку для рассмотрения возможности разблокировки почтового ящика.

Чтобы подать заявку о разблокировании почтового ящика, пожалуйста, обратитесь в службу поддержки. О результатах рассмотрения заявки вас проинформируют дополнительно.

Для принятия решения о разблокировке (или отказа) важно понять причины, по причине которых ящик был заблокирован. Возможно, владелец ящика намеренно нарушил правила рассылок, а возможно, что к ящику получили доступ третьи лица и совершили такую рассылку. В таком случае после разблокировки ящика владельцу важно сменить пароль и позаботиться о безопасности ящика.

Внимание!

Рассылка спама с помощью почтовых ящиков @UKR.NET строго запрещена. При создании ящика UKR.NET вы должны были ознакомиться с условиями Соглашения об использовании электронной почты FREEMAIL.

Согласно п. 14 этого Соглашения, рассылка спама в почте строго запрещена: Пользователь обязуется не использовать электронную почту FREEMAIL (mail.ukr.net) для загрузки, отправки, передачи или любого другого способа опубликования неразрешённой определённым образом рекламной информации, спама (в том числе и поискового), многоуровневого (сетевого) маркетинга (MLM), систем Интернет-заработка и e-mail-бизнесов, схем «пирамид», «писем счастья», использовать возможности Веб-интерфейса FREEMAIL (mail.ukr.net) для рекламной деятельности. Под термином «спам» понимаются массовые, свыше десяти адресов, и/или несанкционированные и/или неожидаемые получателями почтовые рассылки рекламного характера и/или неоднократная несогласованная рассылка писем одному адресату”.

Согласно п.27 в случае нарушения пользователем условий данного Соглашения, UKR.NET имеет право приостановить или прекратить предоставление пользователю услуг электронной почты FREEMAIL (mail.ukr.net).У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты