Registration ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск

Як зареєструвати поштову скриньку

Содержание

Реєстрація поштової скриньки

Щоб зареєструвати поштову скриньку @UKR.NET, вам необхідно відкрити головну сторінку порталу http://ukr.net і перейти за посиланням "Реєстрація" або зайти на головну сторінку пошти http://mail.ukr.net і перейти за посиланням "Створити скриньку".

Посилання на сторінці http://www.ukr.net
Посилання на сторінці http://mail.ukr.net



Після натискання на посилання "Реєстрація" або "Створити скриньку" відкриється сторінка, на якій буде розташована реєстраційна форма, тобто анкета, в якій потрібно вказати придумане вами ім'я поштової скриньки (логін), пароль, який буде використовуватися для входу в скриньку, вказати свої ім'я і прізвище, дату народження, стать, ім'я відправника (інформація, яку бачитимуть отримувачі ваших листів у полі "Від"), резервний e-mail і мобільний телефон.

Ім'я поштової скриньки

Login1.png

Ім'я поштової скриньки (або логін) - це адреса вашої електронної пошти. Воно відображається перед значком @ і доменним іменем ukr.net. Зверніть увагу, що ім'я поштової скриньки (на відміну від пароля або імені відправника) неможливо змінити. Тому, будь ласка, поставтеся до створення імені поштової скриньки з усією серйозністю.
Під час введення імені скриньки відбувається автоматична перевірка, чи не зайнятий цей логін. Якщо виявиться, що вибране вами ім'я вже зайняте, вам автоматично буде запропоновано схожі варіанти.

Також при створенні імені поштової скриньки врахуйте такі моменти:

  • Довжина імені поштової скриньки не повинна перевищувати 32 символи.
  • Ім'я поштової скриньки може містити тільки латинські літери, цифри та деякі символи: "_"(нижнє підкреслювання), "-"(тире), "."(крапка). Але в цей же час символ крапка (".") не приймається як перший та останній символ імені (наприклад: taras.shevchenko - допустиме використання символу, але .tarasshevchenko - недопустиме використання символ в імені скриньки), також цей символ не може використовуватися кілька разів підряд (наприклад: taras...shevchenko).
  • Ім'я поштової скриньки не може містити пробіли.
  • Регістр літер імені поштової скриньки не має значення. Тобто, якщо ви зареєструєте поштову скриньку TARAS.SHEVCHENKO@ukr.net, листи будуть відправлятися зі скриньки taras.shevchenko@ukr.net. Так, можна входити у скриньку, вказуючи на сторінці входу логін TaRaS.ShEvChEnKo і так далі – це також не має значення. Але врахуйте, що під час введення пароля регістр літер має значення.


Після кожного виходу із поля введення імені поштової скриньки (зокрема, перехід до наступного поля) відбувається резервація вказаного імені поштової скриньки на 90 хвилин.
Поле введення імені поштової скриньки є обов'язковим для заповнення. Ви не зможете перейти на інші поля, не заповнюючи це поле.

Пароль

Password0.png

Поле введення пароля розташовується одразу під полем введення імені поштової скриньки. Пароль, як і ім'я поштової скриньки, потрібно вводити на сторінці http://www.ukr.net або http://mail.ukr.net для входу в скриньку.
Пароль – це унікальний ключ від вашої поштової скриньки. Будь ласка, поставтеся серйозно до створення пароля, адже це головна гарантія збереження у безпеці вмісту вашої пошти. Ми рекомендуємо притримуватися таких правил зі створення безпечного пароля і час від часу змінювати його заради вашої безпеки.
1. Пароль можна вводити будь-якою мовою.
2. Довжина пароля повинна бути не менше 8 символів.
3. Пароль, побудований на повторенні одного і того ж символу, не допускається (наприклад, фффффффф, 77777777). Також уникайте літерних, цифрових і клавіатурних послідовностей (наприклад, abcdefgh, 87654321, qwertyui).
4. Під час створення пароля уникайте простих слів, буквосполучень чи цифр, які легко вгадати. Наприклад, не допускаються паролі password, abrakadabra, mamapapa або 10101010, 20132013.
5. Не використовуйте особисту інформацію, яку можуть зібрати про вас зловмисники (наприклад, ваші ім'я, прізвище, дату народження або іншу важливу для вас дату, телефон, ім'я домашнього улюбленця, прізвисько тощо).
6. Ім'я вашої поштової скриньки не може бути одночасно паролем до неї. Також не допускається пароль, що містить додаткові символи у комбінації з іменем скриньки (наприклад, для скриньки Shevchenko@ukr.net не допускається пароль Shevchenko123).
7. Не використовуйте вже наявні ваші паролі до інших інтернет-сервісів. Якщо їх буде зламано, за допомогою викраденого пароля зловмисники також отримають доступ до вашої пошти.
Детальну інформацію про правила створення безпечного пароля читайте тут.

Зверніть увагу, що після введення пароля вам необхідно буде його повторити у наступному полі нижче. Якщо значення не збігатимуться, буде відображено відповідну помилку.

Password4.png

Ви не зможете перейти до заповнення інших полів, не заповнивши поле пароля. Буде відображено помилку: "Без пароля неможливо створити поштову скриньку".

Ім'я, прізвище і дата народження

Private.png

Блок з особистими даними розташований під полями з іменем поштової скриньки і паролем. Ці поля також обов'язкові для заповнення. Ім'я, прізвище, дата народження і стать, що вказуються тут, повинні збігатися з вашими паспортними даними. Ваша особиста інформація знадобиться для відновлення доступу до пошти за допомогою паспорта, якщо інші способи виявляться неможливими. Ім'я і прізвище можна вводити як кирилицею, так і латиницею. Однак, вводячи ім'я латиницею, будьте уважні і врахуйте, що у випадку відновлення доступу до скриньки увага буде звертатися на ваш загальногромадянський паспорт.

Під час заповнення цього поля ліворуч буде відображено підказку з інформацією про призначення і роль цих даних.

Вказане ім'я автоматично додається у поле "Ім'я відправника", а прізвище - через пробіл уже після автоматично доданого імені.

Ім'я відправника

Поле "Ім'я відправника" розташоване під блоком з особистими даними. Це та інформація, яку бачитимуть отримувачі ваших листів у полі "Від". У якості імені відправника можуть бути ім'я, прізвище, посада, назва компанії - будь-яка інформація, за якою ви хотіли би бути ідентифікованими. За замовчуванням поле "Ім'я відправника" заповнюється автоматично одразу після введення імені та прізвища (ім'я та прізвище додаються в це поле через пробіл).

Private1.png

Але ви можете легко відредагувати це поле:

Private2.png

Такий вигляд матиме відправлений вами лист у поштовій скриньці отримувача:
Name1.png

Тобто, ім'я відправника може не збігатися з вашим іменем, тим більше, якщо створено колективну корпоративну скриньку (наприклад, "Департамент по роботі зі ЗМІ", "Факультет романо-германської філології", ТОВ "Інтернешнл Трейд Гру" тощо).

Ім'я відправника можна легко відредагувати. Якщо у вашій скриньці класичний інтерфейс, тоді перейдіть: "Налаштування" -> "Особиста інформація і додаткові адреси". Якщо у вашій скриньці встановлено новий інтерфейс, то вам необхідно зайти у "Налаштування" (значок у вигляді трьох горизонтальних рисочок у правому верхньому кутку вікна), потім "Обліковий запис" - у полі "Ім'я і прізвище" і міститься видиме Ім'я відправника.

Резервний e-mail

Резервний e-mail знадобиться для відновлення доступу до вашої пошти. Якщо ви забудете пароль, на вказану адресу буде відправлено лист з кодом для зміни пароля. У цьому полі введіть будь-який ваш e-mail. Цю скриньку буде автоматично вказано як ваш контакт для відновлення доступу в налаштуваннях вашої скриньки.

Мобільний телефон

Поле "Мобільний телефон" - останнє і також обов'язкове для заповнення, оскільки саме за допомогою мобільного телефону відбувається активація поштової скриньки, що є завершальним етапом реєстрації. Приймаються номери тільки українських мобільних операторів.
Також цей мобільний телефон знадобиться для відновлення доступу до пошти. Якщо ви забудете пароль, на вказаний номер буде відправлено SMS з кодом для зміни пароля. Номер мобільного телефону, який ви введете в це поле, автоматично буде записано у налаштуваннях вашої скриньки як контакт для відновлення.

Активація поштової скриньки

Для завершення реєстрації поштову скриньку необхідно активувати. Перед цим обов'язково ознайомтесь з Угодою про використання електронної пошти FREEMAIL (mail.ukr.net) і Угодою про конфіденційність, оскільки, реєструючи свою скриньку, ви автоматично приймаєте ці умови.

Щоб активувати скриньку, натисніть кнопку "Отримати код", і на вказаний в полі "Мобільний телефон" номер вам прийде SMS з кодом активації.

Mobile.png

Код є дійсним протягом години з моменту отримання і може бути використаний тільки один раз. Чотиризначний код введіть в поле, яке з'явиться замість кнопки "Отримати код" одразу після того, як буде доставлено SMS.

Sms2.png

Щоб дізнатися код, знайдіть у своєму телефоні SMS від Ukrnet. Повідомлення з кодом матиме такий вигляд:

Sms3.png

Перед тим як ініціювати доставку SMS, перевірте правильність введеного номера і налаштування вашого телефону.

Після успішного введення кода активації натисніть велику зелену кнопку "Зареєструвати скриньку" і в цій же вкладці відкриється ваша щойно зареєстрована скринька @UKR.NET.
Ласкаво просимо! :)



Часті питання про реєстрацію поштової скриньки @UKR.NET

"Чому не приходить SMS?"
Перевірте правильність введеного номера мобільного телефону у полі "Мобільний телефон". Також ми рекомендуємо очистити пам'ять вашого пристрою для прийому повідомлень і перевантажити його. Якщо ви перебуваєте у роумінгу, уточніть, будь ласка, у свого мобільного оператора, чи доступна можливість прийому повідомлень у вибраній мережі.

"Я вибрав ім'я скриньки, але не завершив реєстрацію. Як мені зареєструвати скриньку з вже обраним іменем?"
Ім'я поштової скриньки резервується на 90 хвилин після введення. Якщо виникла ситуація, яка не дозволила завершити реєстрацію, ви можете створити нову поштову скриньку @UKR.NET з новим іменем або повторити спробу через 90 хвилин з раніше обраним іменем поштової скриньки.

"Як зареєструвати скриньку, якщо я перебуваю закордоном?"
@UKR.NET — український поштовий сервіс, але обмежень для місця реєстрації з нашої сторони немає. Якщо є можливість отримувати повідомлення на номер мобільного телефону українського оператора, ви можете створити поштову скриньку, перебуваючи у будь-якій точці світу.

"Чи можна зареєструвати скриньку без номера українського мобільного оператора?"
Ні. Зареєструвати поштову скриньку @UKR.NET можна тільки за наявність саме номеру мобільного телефону будь-якого українського оператора.

"Я хочу створити скриньку з іменем, яке вже колись в мене було. Чому не виходить?"
Імена видалених поштових скриньок більше не доступні ні для колишнього власника видаленого аккаунту, ні для інших користувачів. Щоб користуватися поштою @UKR.NET, ви можете зареєструвати поштову скриньку з новим іменем.

"Я створила скриньку давно, але зараз хочу її перейменувати. Можна?"
Ні. Ім'я існуючої поштової скриньки не редагується. Але ви можете створити нову поштову скриньку @UKR.NET з новим іменем. Якщо ви хочете продовжувати отримувати всі листи, адресовані на існуючу пошту, можна скористатися розділом налаштувань "Пересилка листів". Врахуйте, що у випадку відсутності активності у поштовій скриньці упродовж 3-х місяців, її роботу буде призупинено до відновлення активності. Оскільки ім'я скриньки змінити не можна, будь ласка, поставтеся з усією серйозністю до вибору імені скриньки, враховуючи її подальше призначення (наприклад, для особистого листування, для ділового листування, для робочих чи корпоративних розсилок тощо).

"Мені здається, що в мене занадто легкий пароль. Як його змінити?"
Щоб змінити пароль, будь ласка, відкрийте налаштування, які розташовані у правому верхньому кутку біля імені вашої поштової скриньки @UKR.NET, перейдіть у розділ "Зміна пароля" і слідуйте інструкціям. Ми радимо притримуватися рекомендацій зі створення безпечного пароля і час від часу змінювати його.

"Якщо в мене змінилося прізвище, чи потрібно щось змінювати в налаштуваннях скриньки?"
На жаль, ім'я, прізвище власника скриньки вказуються під час реєстрації і не редагуються у подальшому. У випадку якщо вам доведеться відновлювати доступ до пошти за допомогою письмової заяви, не забудьте надати документи, що підтверджують зміну ваших особистих даних.




У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты