Recovery ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Відновлення доступу

Якщо з якихось причин пароль до поштової скриньки не підходить, будь ласка, скористайтеся посиланням в блоці входу в пошту "Не вдається увійти?" на стартовій сторінці новинного порталу http://www.ukr.net або на сторінці http://mail.ukr.net і виконуйте подальші інструкції.

Revovery ua portal.png Revovery ua.png

Відновлення доступу за допомогою КонтактівУ наступному вікні введіть ім'я вашої поштової скриньки (логін), до якої ви хочете відновити доступ, і відмітьте чекбокс про згоду на обробку персональних даних та про те, що ознайомились зі своїми правами та відповідальністю згідно із законодавчою базою України. Натисніть кнопку "Продовжити".

Revovery ua2.png

У наступному вікні ви побачите свої контакти для відновлення в напівприхованому вигляді (мобільний телефон та/або резервний e-mail). Вам необхідно вибрати, з допомогою якого саме контакту ви хочете відновлювати доступ до скриньки (тобто на який контакт хочете отримати код для зміни пароля).

Revovery ua1.png

Позначте відповідний варіант і натисніть на кнопку "Продовжити".

Revovery ua3.png Revovery ua4.png

Далі вам необхідно буде коректно доповнити адреси резервної електронної пошти або номер мобільного телефону - щоб підтвердити, що ви коректно пам'ятаєте цю адресу (номер телефону) і він належить вам.

Revovery ua10.png Revovery ua10b.png

На цьому етапі ви можете повернутися на попередній екран вибору контакту для відновлення, натиснувши на кнопку "Вибрати інший контакт".
При натисканні на кнопку "Важко пригадати цей резервний e-mail/цей номер телефону?" вам автоматично буде запропоновано наступний контакт для відновлення (якщо такий є) або контакт з історії (якщо такий є), в іншому випадку - ви будете перенаправлені на сторінку з інформацією про відновлення доступу за допомогою письмової заяви.

Якщо ж ви коректно доповнили електронну адресу або номер телефону, натисніть на кнопку "Отримати код".Revovery ua16.png


Очікуйте SMS на вказаний номер телефону або лист (з темою "Запит на відновлення доступу до поштової скриньки") на зазначений резервний e-mail.

Revovery ua13.png

В листі або повідомленні ви знайдете чотиризначний код. Він буде виглядати ось так:

Revovery ua14.png

Скопіюйте або запам'ятайте цей код і введіть у відповідне поле.

Revovery ua11.png Revovery ua12.png

Зауважте, що код дійсний протягом години з моменту його відправлення і може бути використаний один раз.

У деяких випадках (наприклад, в роумінгу) доставка коду в SMS може займати до 10 хвилин. Якщо SMS (або лист) з кодом довго не приходить на ваш номер телефону або резервну скриньку, надішліть запит на повторне відправлення коду, натиснувши на посилання "Немає коду?" і "Отримати код повторно". Також ми рекомендуємо очистити пам'ять вашого мобільного пристрою для приймання повідомлень і перезавантажити його. Якщо ви перебуваєте в роумінгу, уточніть, будь ласка, у свого мобільного оператора, чи доступна можливість приймання повідомлень у обраній мережі.

Щоб завершити процедуру відновлення доступу, необхідно створити новий пароль. Оскільки за допомогою пароля відбувається вхід у вашу поштову скриньку, ми радимо створити безпечний пароль і час від часу змінювати. Важливо використовувати унікальну складну комбінацію з не менш восьми знаків з вмістом літер, цифр і символів, що не використовується для авторизації на інших ресурсах, а також не використовувався раніше як пароль до вашої поштової скриньки. З міркувань безпеки, будь ласка, не використовуйте особисту інформацію, яку можуть дізнатися про вас зловмисники, і ні за яких обставин не повідомляйте свій пароль іншим особам. Рівень надійності пароля визначається автоматично, паролі з низьким рівнем надійності не приймаються.

Повторіть в поле нижче новий пароль і натисніть на посилання "Відновити пароль".

Revovery ua15.png

Після введення нового пароля ви побачите повідомлення про те, що пароль оновлено, і кнопку для входу в вашу поштову скриньку. Натисніть на кнопку і повторно введіть новий пароль.Revovery ua17.png

Після входу в поштову скриньку ви побачите сторінку актуалізації контактної інформації з вашими особистими даними та контактами. Ознайомтеся з цією інформацією та у разі необхідності внесіть зміни.

Відновлення доступу за допомогою контактів з історії


Якщо у вас відсутній доступ до діючих контактів для відновлення, перейдіть за посиланням "Важко пригадати цей резервний e-mail/цей номер телефону?". Якщо ви раніше протягом тривалого часу використовували в якості контактів для відновлення інші номери телефонів, електронні скриньки, вам буде запропоновано використовувати їх для відновлення доступу. Це - контакти з історії.

Якщо раніше ви використовували кілька подібних контактів, то ви зможете вибрати відповідний зі списку:

Open sessions 22 ru.png

Далі правильно вкажіть такий контакт і ми відправимо на нього повідомлення або лист з кодом для зміни пароля. Ви зможете просто ввести такий контакт, якщо він один.

Regain access 18 ru.png

Подальша процедура аналогічна відновленню доступу за допомогою контактівВідновлення доступу за допомогою відповіді на контрольне запитанняДля деяких скриньок, зареєстрованих до серпня 2008-го року, в налаштуваннях відновлення пароля все ще зазначене секретне питання. Після того, як в параметрах безпеки такої скриньки вказати контактний e-mail і(або) номер мобільного, - секретне питання зникне і більше ніколи не буде використовуватися для відновлення пароля.

Якщо раніше в якості способу відновлення ви вибрали контрольне питання і вказали секретну відповідь на нього, вам необхідно правильно відповісти на питання для отримання доступу до скриньки. Будьте уважні, відповідаючи на запитання: враховуйте регістр літер, мовну розкладку клавіатури та пробіли.

Sec ques ru.png

Відновлення доступу за допомогою заявиЯкщо з яких-небудь причин неможливе відновлення доступу до скриньки за допомогою коду, відновити доступ можливо за допомогою документа, що засвідчує вашу особу. Для цього перейдіть за посиланням "У мене немає доступу до цих контактів", "мені важко відповісти на запитання" чи за цим посиланнямRevovery ua18.png


При цьому зазначені в Налаштуваннях безпеки особисті дані повинні збігатися з вашими паспортними даними. В іншому випадку цей спосіб відновлення доступу виявиться неможливим, і вже ніхто, навіть ми, не зможе допомогти вам, доступ до поштової скриньки буде втрачено назавжди.


Факт відновлення доступу до скриньки буде зафіксований в Журналі безпеки вашої скриньки з поясненням, за допомогою якого контакту відбулося відновлення.
Якщо у вас виникатимуть питання, будь ласка, звертайтеся в цілодобову службу підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52

Личные инструменты
Инструменты