Recovery contacts ua (not relevant)

Материал из Wiki.Ukr.Net
(перенаправлено с «Recovery contacts ua»)
Перейти к: навигация, поиск

Стаття неактуальна, актуальна інформація розміщена тут


Контакти для відновлення доступу

Що таке контакти для відновлення доступу і чому важливо їх вказувати?

Контакти для відновлення доступу - це номер мобільного телефону або резервний e-mail, за допомогою яких відбувається процедура відновлення доступу до поштової скриньки. Важливо, щоб власник скриньки підтримував ці контакти завжди в актуальному стані - якщо ви припиняєте користуватися резервною скринькою або змінюєте номер телефону, обов'язково внесіть відповідні зміни в налаштування вашої скриньки @UKR.NET.

Де подивитися мої контакти для відновлення?

1. Новий інтерфейс
Щоб подивитися, які контакти для відновлення встановлено в налаштуваннях вашої скриньки, вам необхідно навести курсор на кнопку "Налаштування" (кнопка у вигляді трьох горизонтальних рисочок у правому верхньому кутку біля імені вашої поштової скриньки). У вікні, що відкриється, виберіть розділ "Безпека".

Recovery contacts ua 1.png

Далі відкриється вікно "Налаштування відновлення", де власне і можна подивитися/відредагувати ваші контакти для відновлення. Контакти відображено повністю, без прихованих символів. На цей момент у розділі автоматично відображаються раніше вказані у формі реєстрації номер мобільного телефону, резервний e-mail і дата народження. Залежно від дати реєстрації поштової скриньки у розділі можуть бути відсутні контакти для відновлення, що пов'язано з тим, що раніше ці дані не були потрібні для реєстрації. Якщо дату народження не було вказано користувачем під час реєстрації, поле "Дата народження" буде порожнім.

Recovery contacts ua 5.png

2. Класичний інтерфейс
Щоб подивитися свої контакти для відновлення, необхідно зайти в "Налаштування" і вибрати розділ "Відновлення пароля і налаштування доступу".

Recovery contacts ua 3.png

Автоматично відображаються раніше вказані під час реєстрації номер мобільного телефону, резервний e-mail і дата народження. Залежно від дати реєстрації поштової скриньки, у розділі можуть бути відсутні контакти для відновлення, що пов'язано з тим, що раніше ці дані не бути потрібні для реєстрації. Якщо дату народження не було вказано, то вона відображатиметься як 01.01.1990.

Як змінити контакти для відновлення?

1. Новий інтерфейс
Після відновлення доступу до поштової скриньки чи простої зміни пароля редагування контактів для відновлення стає недоступним та блокується на термін у 10 днів. Користувач побачить таке сповіщення (наприклад, на 4-ий день після зміни пароля):

Recovery contacts ua 2.png

Якщо редагування доступне, то ви можете змінювати такі значення: "Мобільний", "E-mail" і "Дата народження". Особисті дані власника, такі як ім'я, прізвище і стать, вказуються під час реєстрації поштової скриньки, не доступні для перегляду і редагування у подальшому.

Якщо ви вносите будь-які зміни в контакти, цю дію необхідно підтвердити: вказати свій поточний пароль у наступному вікні і натиснути "Зберегти зміни". Скасувати зміни контактів можна на екрані введення поточного пароля, скориставшись кнопкою "Скасувати" ("Відміна").

Зміни набувають чинності через 7 днів. Якщо ви хочете, щоб зміни вступили в силу одразу (наприклад, новий номер мобільного телефону став доступним для відновлення одразу), вам необхідно ввести у відповідне поле код підтвердження, відправлений на колишні контакти для відновлення (номер мобільного телефону і/або резервний е-mail, що були раніше пов'язані з аккаунтом і підтверджені на момент редагування контактів для відновлення). У випадку якщо ви раніше не вказували контакти для відновлення, зміни набувають чинності одразу.

2. Класичний інтерфейс
Після відновлення доступу до поштової скриньки чи простої зміни пароля редагування контактів для відновлення стає недоступним та блокується на термін у 10 днів.

Ви можете вказати або номер мобільного телефону, або резервний е-mail в якості контактів для відновлення. Редагувати номер мобільного телефону можна в полі "Мобільний". Щоб внести в якості контакту для відновлення резервний e-mail, потрібно натиснути на "в мене немає мобільного" і поле "Мобільний" буде змінено на поле "E-mail".

Щоб зберегти зміни, вам необхідно коректно заповнити необхідне поле, внести свій поточний пароль та натиснути на "Зберегти зміни". Зміни набудуть чинності через 7 днів. Якщо ви хочете, щоб зміни набули чинності одразу, вам достатньо ввести у відповідне поле код підтвердження.

Recovery contacts ua 4.png

У випадку якщо у вас не було раніше встановлених контактів, і ви додаєте їх, код не відправляється, а зміни набувають чинності одразу.У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты