Import contacts ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Як імпортувати контакти з інших скриньок у скриньку Ukr.net?

Ви маєте можливість перенести абсолютно всі ваші контакти, з якими ви вели листування зі скриньок Mail.ru і Yandex.ru, у вашу скриньку Ukr.net.

Імпорт контактів зі скриньки Mail.ru у скриньку Ukr.net

1. Відкрийте вашу скриньку Mail.ru. Перейдіть у розділ "Контакти" (на верхній панелі). У розділі "Контакти" на верхній панелі знайдіть кнопку у вигляді трьох паралельних рисочок. Натисніть на неї і у меню, що з'явиться, виберіть пункт "Експорт контактів (Экспорт контактов)":

Mail contacts1.png

2. У новому вікні виберіть пункт "Усі контакти (Все контакты)", формат - vCard. Далі - натисніть "Продовжити"/"Продолжить". Файл із розширенням .vcf автоматично буде збережено у папці "Завантаження"("Загрузки").

Mail contacts2.png

3. Далі всі збережені контакти вашої скриньки Mail.ru необхідно імпортувати у скриньку Ukr.net. Для цього у скриньці Ukr.net на панелі контактів знайдіть і натисніть значок у вигляді плюсика (функція - Додати контакти). У формі додавання внизу ви побачите кнопку "Імпортувати контакти".

Ukr1.png

4. Після цього вам необхідно вибрати збережений раніше файл з розширенням .vcf. Усі збережені контакти моментально з'являться на вашій панелі контактів.

Ukr cont2.pngІмпорт контактів зі скриньки Yandex.ru у скриньку Ukr.net

1. Відкрийте вашу скриньку Yandex.ru. Перейдіть у розділ "Контакти" (на верхній панелі). У розділі "Контакти" на верхній панелі знайдіть кнопку у вигляді трьох крапок ("Ще"). Натисніть на неї і у меню, що з'явиться, виберіть пункт "Зберегти контакти у файл":

Ya contacts1.png

2. У новому вікні для пункту "Поштовий клієнт" виберіть "vCard". Далі - натисніть "Зберегти". Файл із розширенням .vcf автоматично збережеться у папці "Завантаження"/"Загрузки".

Ya contacts3.png

3. Далі всі збережені контакти вашої скриньки Yandex.ru необхідно імпортувати у скриньку Ukr.net. Для цього у скриньці Ukr.net на панелі контактів знайдіть і натисніть значок у вигляді плюсика (функція - Додати контакти). У формі додавання внизу ви побачите кнопку "Імпортувати контакти".

Ukr1.png

4. Після цього вам необхідно вибрати та завантажити збережений раніше файл з розширенням .vcf. Усі збережені контакти моментально з'являться на вашій панелі контактів.

Ukr cont2.pngІмпорт контактів зі скриньки Gmail у скриньку Ukr.net

1. Відкрийте вашу скриньку Gmail. На лівій панелі натисніть на кнопку "Gmail". Далі виберіть розділ "Контакти":

Gm c 1.png

2. На новій сторінці "Контакти" знайдіть кнопку "Ще" і виберіть "Експорт".

Gm c 2.png

3. у новому вікні необхідно вибрати параметри експорту. Виберіть, які саме контакти ви хочете експортувати і формат експорту (необхідно вибрати vCard). Файл з вашими контактами із Gmail у форматі .vcf автоматично збережеться у папці "Завантаження".

Gm c 3.png Gm c 4.png

3. Далі всі збережені контакти вашої скриньки Gmail необхідно імпортувати у скриньку Ukr.net. Для цього у скриньці Ukr.net на панелі контактів знайдіть і натисніть значок у вигляді плюсика (функція - Додати контакти). У формі додавання внизу ви побачите кнопку "Імпортувати контакти".

Ukr1.png

4. Після цього вам необхідно вибрати та завантажити збережений раніше файл з розширенням .vcf. Усі збережені контакти моментально з'являться на вашій панелі контактів.

Ukr cont2.pngУ разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів:Letter.pngsupport@ukr.net, Phone.png(044) 235-85-55, Vodafone.png(050) 204-14-24, Kyivstar.png(096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты