Freemail/filter ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск


Фільтри

Содержание

Що таке фільтри

Фільтри - це правило або набір правил, які дозволяють визначити принципи автоматичної обробки вхідної кореспонденції. Налаштувавши відповідні фільтри, ви зможете автоматично відповідати, видаляти, переадресовувати або переміщати ваші повідомлення.

Як налаштувати фільтри в класичному інтерфейсі

Щоб налаштувати новий фільтр, зайдіть у розділ "Налаштування" (кнопка розташована у правому верхньому кутку біля імені вашої скриньки): Filters ua 0.png.
Знайдіть розділ "Фільтри" і натисніть на посилання "Створити новий фільтр".

Filters ua 1.png

На сторінці, що відкриється, введіть параметри фільтрації (фільтрація пошти можлива за змістом полів: "Від", "Тема", "Кому" і розміром повідомлення).

Filters ua 2.png

Фільтр здатний автоматично здійснити одну із п'яти дій: перемістити у папку, не приймати, видалити, переслати на адресу і автоматично відповісти відправнику (заздалегідь набраним текстом). Вкажіть бажану дію, а також місцерозташування створеного фільтра - на початку або в кінці списку (це впливає на порядок виконання фільтрів: вони виконуються по черзі списку). Після завершення процедури натисніть на кнопку "Зберегти зміни".

Дії "Перемістити в" і "видалити" можна виконати для вже прийнятих листів. Наприклад, усі листи, в яких в полі "від" міститься "vasia@ukr.net", перемістити у папку "листи від Васі". Для цього потрібно спочатку в розділі "Налаштування" -> "Фільтри" натиснути "Створити новий фільтр", вказати умови, вибрати дію, вибрати, в яку папку перемістити (або видалити) листи, і натиснути "Застосувати фільтр до папки ... (оберіть папку, до якої хочете застосувати фільтр).

Які дії можна виконувати за допомогою фільтрів

Фільтри дозволяють автоматично застосовувати до листів такі дії:

 • перемістити лист у папку;
 • не приймати;
 • видалити (вхідний лист буде автоматично переміщено у папку "Видалені");
 • автовідповідь (автоматична відповідь на вхідний лист заздалегідь підготовленим повідомленням);
 • переслати (лист буде автоматично переслано на вказаний e-mail і збережено у поточній поштовій скриньці).


Як додати фільтр

Щоб додати новий фільтр, натисніть кнопку "Створити новий фільтр". Вкажіть одну або кілька умов, яким повинні відповідати вхідні листи, вкажіть дію, яку необхідно виконати, і натисніть на кнопку "Зберегти зміни".

У фільтрі можна вказати як одну умову, так і декілька. У випадку кількох умов в одному фільтрі, він спрацює тільки тоді, коли всі умови виконуватимуться з одним листом одночасно. Якщо потрібно, щоб фільтр спрацьовував, коли виконується лише одна з кількох умов, тоді слід створити кілька фільтрів з однаковими діями, але з різними умовами спрацювання.

Перелік усіх ваших фільтрів буде відображено в розділі "Фільтри". За допомогою зелених стрілочок ви можете змінювати черговість виконання фільтрів.

ПРИКЛАД:

Filters ua 3.png

Перший фільтр означає, що всі листи від відправника your-horoscopes@ukr.net потраплятимуть у "Гороскопи". Другий означає, що всі листи, у темі яких буде слово "акції", переміщатимуться у "Різне".

Примітка
Якщо у фільтрі вибрати дію "Переслати", то на адресу отримувача буде вислано лист із запитом підтвердження, щоб упевнитися, що отримувач дійсно хоче приймати ці повідомлення. Після того, як фільтр буде збережено, необхідно увійти в скриньку отримувача, знайти лист від noreply@ukr.net з темою "Підтвердження пересилання":


Filters ua 4.png

Відкрийте лист і перейдіть за посиланням:

Filters ua 5.png

І тоді адресу буде підтверджено.

Після збереження змін ви опинитесь на сторінці зі списком фільтрів. Тут ви можете переміщати, редагувати і видаляти фільтри.

Як відредагувати або видалити фільтр

Щоб видалити будь-який фільтр, натисніть на посилання "видалити" навпроти фільтра на сторінці "Налаштування".
Щоб відредагувати наявний фільтр, натисніть на посилання "змінити".

Як налаштувати фільтри у новому інтерфейсі

Щоб налаштувати новий фільтр, зайдіть у розділ "Налаштування" (наведіть курсор миші на значок у вигляді трьох горизонтальних рисочок у правому верхньому кутку, біля імені вашої поштової скриньки).
Filters ua 6.png

Виберіть розділ "Фільтри". Натискайте на кнопку "Створити фильтр".

Filters ua 7.png

Відкриється вікно створення фільтра. Можливі параметри - "від кого", "кому", "тема", "розмір". Можна заповнювати один, кілька або всі одночасно умови для фільтра.

Filters ua 8.png

З листом можливо автоматично виконувати такі дії: перемістити в, переслати, не приймати, автовідповідь, відмітити як прочитаний, відмітити іконкою.

Які дії можна виконувати за допомогою фільтрів

Фільтри дозволяють автоматично застосовувати до листів такі дії:

 • перемістити в - лист буде автоматично переміщено в обрану уже наявну особисту/системну папку або особисту папку, яку користувач може одразу створити;
 • переслати - лист буде автоматично переслано на вказаний e-mail і збережено у поточній поштовій скриньці;
 • не приймати - лист буде автоматично відхилено;
 • автовідповідь - у відповідь буде відправлено збережене повідомлення (до 1000 символів) у фільтрі;
 • відмітити як прочитане - лист одразу поступить як прочитаний;
 • відмітити іконкою - лист автоматично буде відмічено вибраною іконкою.


Є можливість виконувати декілька дій з листом, але дія "не приймати" не сумісна з іншими діями. Дії "перемістити в", "відмітити як прочитане" і "відмітити іконкою" можна також одразу застосовувати до папок, тобто до всіх отриманих листів у папці, які відповідають встановленим умовам, будуть застосовані обрані дії.

Як додати фільтр

Щоб додати новий фільтр, натисніть на кнопку "Створити фільтр". Вкажіть одну або декілька умов, яким мають відповідати вхідні листи, вкажіть дію, яку необхідно виконати, і натисніть на кнопку "Зберегти".

У фільтрі можна вказати як одну умову, так і декілька. Якщо в одному фільтрі вказано кілька умов, він спрацює лише тоді, коли всі умови виконуватимуться в одному листі одночасно. Якщо потрібно, щоб фільтр спрацьовував, коли виконується одна із кількох умов, тоді слід створити кілька фільтрів з однаковими діями, але з різними умовами спрацювання.

Перелік усіх ваших фільтрів буде відображено в розділі "Фільтри". Фільтри можна тасувати між собою. Для цього наведіть курсор миші на область ліворуч від опису фільтра. Курсор повинен перетворитися у знак із 4 стрілочок. Тепер затисніть ліву кнопку миші і починайте переміщати фільтр. Виберіть відповідне місце і відпустіть кнопку миші.

ПРИКЛАД:

Filters ua 9.png

Цей фільтр означає, що всі листи від mailbox_new@ukr.net автоматично відмічаються як прочитані, переміщаються в папку "Робочі документи", відмічаються іконкою, а у відповідь на кожний лист автоматично буде відправлено повідомлення "Дякую!"

В налаштуваннях такий фільтр буде відображено таким чином:
Filters ua 10.png

Примітка
Якщо у фільтрі вибрати дію "Переслати", то на адресу отримувача буде вислано лист із запитом на підтвердження, щоб упевнитись, що отримувач дійсно хоче приймати ці повідомлення. Фільтр буде відображено так:


Filters ua 11.png

Після того, як фільтр буде збережено, необхідно зайти у скриньку отримувача, знайти лист від noreply@ukr.net з темою "Підтвердження пересилання":

Filters ua 12.png

Відкрийте лист і перейдіть за посиланням:

Filters ua 13.png

Тоді адресу буде підтверджено.

Після збереження змін ви опинитесь на сторінці зі списком фільтрів. Тут ви можете переміщати, редагувати і видаляти фільтри.

Як відредагувати або видалити фільтр

Щоб видалити будь-який фільтр, натисніть на посилання навпроти фільтра у вигляді кошика для сміття:Filter new8.png.
Щоб відредагувати наявний фільтр, натисніть на посилання у вигляді олівця: Filter new9.png.У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты