Forward mail ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск


Содержание

Пересилання листів із поштової скриньки (класичний інтерфейс)

Існує два способи пересилання листів - це пересилання цитуванням і пересилання вкладенням. Під час пересилання цитуванням лист, що пересилається, містить тільки текст і прикріплені файли із вихідного листа. Це зручно, коли потрібно передати лише зміст листа. Під час пересилання вкладенням можна переслати як одне, так і кілька повідомлень за один раз. Цим способом пересилається і зміст, і технічна інформація із листа. Такий спосіб пересилання зручний, якщо ви хочете переслати будь-який лист без змін. Наприклад, цей спосіб пересилання необхідно використовувати, якщо ви пересилаєте лист у службу підтримки.

Переслати одне або кілька листів вкладеннями

Для того щоб переслати одне або кілька листів вкладеннями, позначте потрібні листи галочками і натисніть кнопку "Переслати".
Forward classic01.png

Відкриється сторінка написання листа, до якого буде прикріплено файли - вкладені листи у форматі .eml. Якщо ви прикріпили лист помилково, ви можете видалити його, натиснувши на посилання "видалити". Заповніть решту полів, після чого відправте лист кнопкою "Відправити".

Forward classic02.png

Переслати вкладенням відкритий лист

Інший спосіб пересилання листа - це пересилання відкритого листа. Для того щоб переслати відкритий лист вкладенням, відкрийте необхідний лист, натисніть на кнопку "Ще", після чого виберіть пункт "Переслати вкладенням"
Forward classic03.png

Після цього відкриється сторінка написання листа, до якого буде прикріплено вкладений лист у форматі .eml. Якщо ви прикріпили лист помилково, ви можете видалити його, натиснувши на посилання "видалити". Після заповнення решти полів, відправте лист кнопкою "Відправити".
Forward classic04.png

Пересилання листа цитуванням

Для пересилання листа цитуванням спочатку потрібно відкрити лист, який необхідно переслати. Потім натисніть кнопку "Переслати".

Forward classic05.png

Після цього відкриється сторінка написання листа, у якому вже процитовано текст повідомлення, що пересилається. Поле "Тема" вашого листа буде заповнено темою листа, який пересилається, з позначкою "Fw" (forward). Ви можете доповнити, дописати і відредагувати лист, або відправити в оригінальному вигляді.

Forward classic06.png

Пересилання листів із поштової скриньки (новий інтерфейс)

Переслати одне або кілька листів вкладеннями

Для того щоб переслати одне або кілька листів вкладеннями, позначте потрібні листи галочками і натисніть кнопку "Переслати".
Forward new1.png

Відкриється сторінка написання листа, до якого вже буде прикріплено файли - вкладені листи у форматі .eml. Якщо ви прикріпили лист помилково, ви можете видалити його, натиснувши на посилання "видалити". Заповніть решту полів, після чого відправте лист кнопкой "Відправити".

Forward new2.png

Переслати вкладенням відкритий лист

Інший спосіб - це пересилання відкритого листа. Для того щоб переслати відкритий лист вкладенням, відкрийте необхідний лист, натисніть на кнопку "Ще", після чого виберіть пункт "Переслати вкладенням"
Forward new3.png

Після цього відкриється сторінка написання листа, до якого буде прикріплено вкладений лист у форматі .eml. Якщо ви прикріпили лист помилково, ви можете видалити його, натиснувши на посилання "Видалити". Після заповнення решти полів, відправте лист кнопкою "Відправити".
Forward new4.png

Пересилання листа цитуванням

Для пересилання листа цитуванням спочатку необхідно відкрити лист, який хочете переслати. Потім натисніть на кнопку "Переслати". Після цього відкриється сторінка написання листа, в якому вже процитовано текст повідомлення, яке пересилається. Поле "Тема" вашого листа буде заповнено темою листа, який пересилається, з позначкою "Fw" (forward). Ви можете доповнити, дописати і відредагувати лист, або відправити в оригінальному вигляді.

Forward new5.png
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты