Difficulties ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск


Найчастіші запитання та відповіді на них

Тут зібрано найпоширеніші питання та складнощі, що виникають під час роботи з поштою @UKR.NET. Якщо ви не знайшли тут відповідь на питання, що вас цікавить, будь ласка, зверніться в цілодобову службу підтримки @UKR.NET за контактами: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Содержание

"Пароль до скриньки не підходить! Що робити?"

Якщо пароль від вашої поштової скриньки з якихось причин не підходить і ви бачите помилку "Невірний логін або пароль" на стартовій сторінці http://www.ukr.net або "Неправильні дані" на сторінці http://mail.ukr.net, перевірте, чи не допустили ви механічну помилку під час введення пароля або логіна. Якщо помилок немає, то ви можете скористатися посиланням "Забули пароль?" у блоці входу в пошту на сторінці http://www.ukr.net або посиланням "Не вдається увійти?" на сторінці http://mail.ukr.net. Вам необхідно буде вказати ім'я поштової скриньки, до якої хочете відновити доступ, вибрати, на який контакт для відновлення ви хочете отримати код для зміни пароля. Це дозволить відновити доступ до вашої поштової скриньки упродовж кількох хвилин. Ви також можете скористатися підказкою, яка містить інформацію про те, як виглядають ваші контакти для відновлення. Якщо такий спосіб відновлення доступу до скриньки не є можливим, можна спробувати відновити доступ за допомогою письмової заяви та паспорта.


"Я отримав лист, але він не відкривається."

Якщо отриманий лист не відкривається, у першу чергу оновіть сторінку браузера - Ctrl+F5. Також для усунення цієї проблеми спробуйте очистити кеш браузера.


"Мені здається, що мою скриньку зламали."

Якщо ваші друзі чи знайомі говорять, що з вашої скриньки приходить спам, або ви виявили інші докази, що свідчать про те, що хтось інший отримав доступ до вашої поштової скриньки (наприклад, перейменовано ваші особисті папки, видалено папки, створено нові папки, з'явилися незнайомі вам листи у "Надісланих" тощо), вам необхідно повернути контроль над скринькою.

У першу чергу - змініть пароль (у розділі налаштувань "Безпека"). Пароль має бути надійним. Будь ласка, ознайомтеся з нашими рекомендаціями зі створення безпечного пароля, перш ніж його змінювати. Пам'ятайте, що пароль - це найголовніша запорука безпеки вашої скриньки.

У наступну чергу - перевірте, чи не змінились ваші контакти для відновлення доступу. Якщо в цей розділ було внесено зміни без вашого відома - оновіть дані.


"Із моєї скриньки зникли листи."

Якщо вам здається, що з вашої скриньки зникли листи, скористайтеся пошуком серед листів у вашій скриньці. Можливо, ви просто перемістили лист з однієї папки в іншу і забули про це. Перевірте наявність листів, які шукаєте, в папках "Спам" або "Видалені" (але зауважте, що листи в цій папці зберігаються протягом 30-ти днів з моменту потрапляння). Також перевірте правила сортування вхідних листів, можливо, у вашій скриньці налаштовано фільтр таким чином, що листи від конкретного адресата відхиляються автоматично або потрапляють у "Видалені". Також, можливо, що листи видалив хтось, хто отримав доступ до вашої пошти. У такому випадку негайно змініть пароль.


"Як змінити колір оформлення скриньки?"

Difficulties 2.png
Різне кольорове оформлення інтерфейсу поштової скриньки @UKR.NET доступне для тих, у кого встановлено новий інтерфейс (ваш адресний рядок повинен містити слово "desktop": Difficulties 6.png). Щоб змінити колір оформлення вашої поштової скриньки, зайдіть в налаштування вашої скриньки (наведіть курсор миші на значок у вигляді трьох горизонтальних рисочок у правому верхньому кутку, біля імені скриньки). Ви одразу побачите кольорову палітру. Щоб "перефарбувати" скриньку у певний вподобаний колір - просто наведіть курсор на колір і клацніть мишкою.

"Як змінити мову інтерфейсу у скриньці?"

Класичний інтерфейс.
Щоб змінити мову інтерфейсу, зайдіть у "Налаштування" (кнопка "Налаштування" у правому верхньому кутку біля імені поштової скриньки). Виберіть розділ "Інтерфейс" (найперший), у графі "Мова" - виберіть необхідний для вас варіант. Тексти інтерфейсу скриньки можуть відображатися російською, українською або англійською мовами. Не плутайте, будь ласка, переключення мови у скриньці з перекладачем листів. Текст листа необхідно перекладати самостійно. Після внесення змін натисніть кнопку "Зберегти зміни".

Новий інтерфейс.
Зайдіть у розділ "Інтерфейс" налаштувань вашої скриньки (наведіть курсор на кнопку у вигляді трьох горизонтальних рисочок у правому верхньому кутку, біля імені скриньки, виберіть розділ "Інтерфейс"). У графі "Мова" виберіть необхідний для вас варіант. Тексти інтерфейсу скриньки можуть відображатися російською, українською або англійською мовами. Не плутайте, будь ласка, переключення мови у скриньці з перекладачем листів. Текст листа необхідно перекладати самостійно. Після внесення змін натисніть кнопку "Зберегти зміни".


"Як видалити поштову скриньку?"

Класичний інтерфейс.
Щоб видалити поштову скриньку @UKR.NET, зайдіть у налаштування своєї скриньки, перейдіть у розділ "Відновлення пароля і налаштування доступу". У правому нижньому кутку знайдіть кнопку світло-сірого кольору "Видалити аккаунт". Видалення аккаунта необхідно підтвердити у вікні, що відкриється (зокрема, ввести номер мобільного телефону, на який буде відправлено СМС з кодом для підтвердження видалення, а також ввести свій пароль і ознайомитися з умовами видалення аккаунта).

Новий інтерфейс.
Щоб видалити поштову скриньку @UKR.NET, зайдіть у налаштування свої скриньки. У меню Налаштувань виберіть розділ "Безпека". У розділі "Безпека" у лівому нижньому кутку цього вікна знайдіть світло-сіру кнопку "Видалити аккаунт". Після того як ви натиснете на "Видалити аккаунт", вам необхідно буде підтвердити видалення: ввести свій пароль, телефон, на який буде відправлено СМС з кодом для підтвердження видалення, і ознайомитися з умовами видалення.


"Чому мій лист не дійшов до адресата?"

Повідомлення електронної пошти не "губляться". Якщо вам не відповіли на ваш лист і ви вважаєте, що повідомлення не дійшло до адресата, ймовірно, сталося одне із наступних:
1. Ваш адресат ще не прочитав лист, а тому і не відреагував. Або прочитав, але не вважав за потрібне відповісти на нього.
2. Лист не було надіслано. Тільки якщо ви натиснули на кнопку "Відправити" і отримали підтверджувальне повідомлення про відправку "Ваш лист надіслано", лист можна вважати надісланим.
3. Повідомлення було збережено у чернетках (а не надіслано). Таке могло трапитися, якщо ви натиснули на кнопку "Відмінити" (у правому верхньому кутку) після завершення написання.
4. Адресу отримувача було набрано неправильно - можливо, помилково, ви написали неправильну, але існуючу адресу, і таким чином лист було надіслано іншому отримувачу.
5. Якщо з якихось причин лист не вдалося доставити, наш сервер завжди формує звіт про недоставку, який приходить у вигляді листа від Mail Delivery System. Перевірте, чи не прийшов вам такий лист, в ньому і буде описано причину недоставки листа.


"Як дізнатися, чи прочитав мій лист отримувач?"

На жаль, такий функціонал не реалізовано. Ми не зможемо вам повідомити, чи прочитав отримувач ваш лист. Але ви можете дізнатися, чи було доставлено ваш лист. Підтвердженням доставки повідомлення є відсутність звітів про недоставку від Mail Delivery System упродовж 24 годин. Лист може бути доставлено отримувачу, але можливі причини, з яких він його не прочитає: не помітив, переплутав та видалив, просто забув або не захотів читати, налаштував фільтр, за яким лист одразу переміщався у "Видалені" тощо.


"Як повністю очистити свою скриньку від листів?"

Одразу видалити всі листи зі скриньки неможливо. Ви можете очистити від усіх листів одну будь-яку папку, як саме - детально описано тут. Такі дії повторіть з усіма папками вашої скриньки - і тільки тоді ви зможете повністю очистити вашу скриньку.


"Як зробити, щоб листи від конкретного адресата не надходили?"

Щоб листи від конкретного адресата надходили в окрему папку або одразу видалялися, налаштуйте спеціальный фільтр.


"Як повернути відправлений лист?"

Повернути відправлені вами листи неможливо. Тому, будь ласка, перевіряйте правильність вказаної адреси отримувача і зміст повідомлення до моменту відправлення.


"Ненавмисно видалив важливий лист. Як його відновити?"

Не хвилюйтеся, ви можете відновити видалений лист протягом 30-ти днів з моменту його видалення. Знайдіть необхідний лист у папці "Видалені", виділіть його галочкою, натисніть на кнопку "Відновити" і оберіть, в яку саме папку перемістити лист після відновлення.


"У мою скриньку не доходять листи."

Якщо ви точно впевнені, що повинні отримати лист, а його немає (наприклад, сповіщення із соціальної мережі, щоденні листи-підписки), виконайте такі дії:

  • перевірте, чи немає листа у папці "Спам" або в іншій особистій папці (можливо, у вас налаштовано фільтр, що подібні листи (наприклад, листи, розмір яких перевищує визначене значення, або з конкретними словами у темі ("акція", "знижка") видаляються чи потрапляють в окремі папки);
  • перевірте, чи правильно ви вказали свою адресу на сайті, з якого очікуєте лист. Поцікавтеся у відправника, чи не зробив він механічну помилку під час відправлення листа;
  • також поцікавтеся у відправника, чи не отримав він лист від Mail Delivery System. У такому повідомленні повинна бути вказана причина недоставки листа;
  • перевірте коректність роботи браузера і з'єднання з Інтернетом.


У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты