Change password ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск


Як змінити пароль

Як змінити пароль у класичному інтерфейсі

Зайдіть у Налаштування вашої скриньки. Перейдіть у розділ "Змінити пароль".

Change pass ua 1.png

Вам необхідно ввести у першому рядку поточний пароль, у другому - вказати новий і продублювати його в останньому рядку. Будь ласка, поставтеся відповідально до створення нового пароля, дотримуючись цих рекомендацій.

Будьте уважні! Якщо ви не пам'ятаєте поточний пароль, ви не зможете його оновити. Також уважно вводьте новий пароль повторно, слідкуйте, щоб під час повторного введення не було змінено мовну розкладку клавіатури, не було включено Caps Lock.

Change pass ua 2.png

Також не допускається, щоб новий та старий пароль збігалися:

Change pass ua 3.png

Після введення старого та нового паролів не забудьте натиснути на кнопку "Зберегти". У разі успішної зміни ви побачите повідомлення: Change pass ua 4.png, що значить, що новий пароль набув чинності.

Як змінити пароль у новому інтерфейсі

Щоб змінити пароль від скриньки у новому інтерфейсі, знайдіть у Налаштуваннях розділ "Зміна пароля" (наведіть курсор мишки на значок у вигляді трьох горизонтальних рисочок у правому верхньому кутку скриньки, біля імені поштової скриньки).
Change pass ua 5.png

При натисненні на кнопку "Зміна пароля" відкриється це вікно:

Change pass ua 6.png

Change pass ua 7.png
Щоб змінити пароль, вам необхідно ввести поточний пароль, ввести новий пароль і продублювати його в останньому рядку. У кожному рядку ви бачите значок у вигляді ока:Change passw new3.png. Пароль вводиться у прихованому вигляді - відображаються крапки, а при натисненні на цей значок відобразиться введений пароль у відкритому вигляді.


У самому низу вікна (під рядками) під час введення нового пароля з'являється індикатор надійності пароля. Приймаються паролі тільки з надійністю "середня" та "висока". Детальніше про те, як створити безпечний пароль, читайте, будь ласка, тут.

Не допускається, щоб новий пароль дублював поточний:

Change pass ua 8.png

У разі успішного результату ви побачите повідомлення про те, що пароль збережено. З цього моменту він набув чинності:

Change pass ua 9.png
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты