Can't login ua

Материал из Wiki.Ukr.Net
Перейти к: навигация, поиск


Під час входу у скриньку з'являється помилка "Невірний логін або пароль. Спробуйте знову" або "Неправильні дані"

Під час входу у поштову скриньку відбувається помилка, і ви бачите повідомлення "Невірний логін або пароль. Спробуйте знову" на стартовій сторінці http://www.ukr.net або "Неправильні дані" на http://mail.ukr.net.

Під час входу зі сторінки https://www.ukr.net/
Під час входу зі стор. https://mail.ukr.net/


Причин появи цього повідомлення може бути кілька.

1. Механічна помилка під час введення імені поштової скриньки (логіна) з боку користувача.
Щоб виключити цю причину, будь ласка, уважно введіть свій логін (ім'я поштової скриньки) у відповідне поле.
На сторінці http://www.ukr.net це верхнє поле з плейсхолдером "логін":

Error auth ua3.png

На сторінці http://mail.ukr.net - це верхнє поле з плейсхолдером "Ім'я вашої скриньки":

Ua 01 error.png

Щоб виключити помилку під час введення пароля, наберіть його у будь-якому текстовому редакторі, скопіюйте вручну і вставте в поле введення пароля. Відкрийте текстовий редактор, наприклад, Блокнот. Для цього натисніть на екрані в лівому нижньому кутку кнопку "Пуск" (Start) -> меню "Програми" або "Всі програми" (Programs) підменю "Стандартні" пункт меню "Блокнот"(Notepad). Наберіть ваш пароль у вікні блокноту, навіть якщо він дуже простий і ви його добре пам'ятаєте. (Avrora2001 написано для прикладу. Вводьте, будь ласка, пароль від вашої скриньки). Виділіть цей пароль, скопіюйте (натисніть на виділену область правою кнопкою миші і виберіть "Копіювати" або просто натисніть Ctrl+C).

Copy pass.png


На сторінці, через яку ви входите у скриньку, в поле "пароль" поставте курсор, натисніть правою кнопкою миші, і виберіть "Вставити" або натисніть Ctrl+V.

Ua 02 error.png


Натисніть на кнопку "Увійти". Якщо знову отримуєте повідомлення "Невірний логін або пароль. Спробуйте знову" або "Неправильні дані", переходимо до наступного кроку.

2. Причина появи повідомлення "Невірний логін або пароль" може бути пов'язана з не зовсім коректною роботою браузера (програми-оглядача сторінок Інтернету). Для того щоб перевірити це, виконайте такі дії:

  • Очистіть сховище тимчасових файлів вашого браузеру. Ілюстровані інструкції, як це зробити в різних браузерах, можна знайти тут.

Якщо видалення сховища тимчасових файлів не допомогло, можна перевірити, чи вдається зайти у скриньку через інший браузер, наприклад, через програми Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Safari. Завантажити і встановити їх ви можете з офіційних сайтів. Встановлення браузерів - доволі проста процедура, зазвичай вона зводиться до запуску завантаженого з офіційного сайту файлу і натиснення кнопки "Далі" кілька разів.

Посилання на офіційні сайти, з яких можна завантажити браузери:


3. Якщо ви виконали всі рекомендації, наведені вище, але все рівно під час спроби зайти в скриньку з'являється помилка "Невірний логін або пароль", це значить, що у скриньці на цей момент встановлено не такий пароль, який ви вводите. У цьому випадку скористайтеся системою відновлення пароля.У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до цілодобової підтримки користувачів: support@ukr.net, (044) 235-85-55, (050) 204-14-24, (096) 718-55-52.

Личные инструменты
Инструменты